Sensibio Defensive rich

Aktívny upokojujúci krém s bohatou a výživnou textúrou, ktorý posilňuje vlastné obranné mechanizmy pokožky, vyživuje ju a zjemňuje

Starostlivosť o pokožku cez deň

Citlivá pokožka a získaná citlivosť

Technológia Defensive

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

Pokožka je chránená pred vonkajšími vplyvmi: 94 % (1)

Sensibio Defensive je aktívny upokojujúci krém, ktorý posilňuje vlastné obranné mechanizmy pokožky pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi prostredia aj vnútornou citlivosťou. Vďaka technológii Defensive je pokožka chránená, posilnená a upokojená. Ľahká a svieža textúra rýchlo preniká do pokožky a zanecháva ju jemnú a pružnú. Dobrý podklad pod make-up. Neparfumovaný.

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Ekobiologický prielom pre citlivú pokožku a získanú citlivosť, technológia Defensive, ktorá pôsobí na oba typy citlivosti a dodáva pleti silu brániť sa a normálne žiť, aj keď je vonkajšie prostredie nepriaznivé. Technológia Defensive pôsobí na príčiny citlivej pokožky a zabraňuje citlivosti spôsobenej životným prostredím a životným štýlom tým, že zastavuje začarovaný kruh zodpovedný za zhoršovanie stavu citlivej pokožky:

  • Ochranné účinky: Karnozín a vitamín E sú silné antioxidačné prvky, ktoré chránia pokožku pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi prostredia
  • Posilňujúce účinky: krém Sensibio Defensive je určený na každodennú podporu pokožky pri zvládaní jej citlivosti bez ohľadu na jej pôvod, čím zlepšuje kvalitu života používateľov
  • Dvojitý protizápalovy účinok: polyfenoly šalvie červenokorennej znižujú hyperreaktivitu pokožky

Face Tvár
Neck Krk

Aplikujte ráno a večer na tvár aj krk na pokožku očistenú odličovacím produktom z radu Sensibio. Jemne masírujte, kým sa nevstrebe.

  • Krok 1 Naneste Sensibio Defensive rich na tvár aj krk.
  • Krok 2 Jemne masírujte, kým sa nevstrebe.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Senzitívna pokožka reaguje viac ako normálna pokožka na podnety, ktoré zvyčajne nemajú žiadny význam. Zažíva pocity nepohodlia, ktoré môžu byť trvalé alebo dočasné. Vaša citlivá pokožka neustále bojuje proti vonkajším vplyvom. V súčasnosti už nemá prostriedky na to, aby sa riadne bránila, čo znemožňuje jej návrat k normálnemu stavu. Citlivá pokožka môže mať dvojaký pôvod: prirodzenú citlivosť vyplývajúcu z biologickej dysfunkcie alebo citlivosť spôsobenú prostredím a životným štýlom. Niektoré faktory životného prostredia (znečistenie, UV žiarenie atď.) a životného štýlu (stres, strava atď.) môžu senzibilizovať pokožku alebo dokonca zhoršovať reaktivitu už citlivej pokožky. V priebehu života sa tak môže stať citlivou každá pokožka.

Testované pod dermatologickou kontrolou

Upokojenie

Pocit pohodlia: 97 % (1)

Zníženie nepohodlia: -73 % za 3 min (2)

Ochrana 

Pocit chránenej pokožky: 100 % (1)

Zobraziť zdroje

Upokojuje

Pokožka je upokojená


Posilňuje

Pokožka je odolnejšia: 94 % (1)


Hydratujúci 

Vysoko dlhotrvajúci hydratačný účinok: 12 h (3)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Citlivosť kože môže byť prirodzená alebo spôsobená vonkajšími vplyvmi. Táto technológia pôsobí na obe príčiny citlivosti a zabraňuje reaktivite pokožky, oxidačnému stresu a zmenám funkcie kožnej bariéry spôsobeným každodennými vplyvmi.

Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

5/5

3 hodnotenia
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
5/ 5
Príjemný krém
Bol mi odporúčaný v lekárni a som s ním spokojná. Krém je výzivný a na moju suchú pleťkrásne sedí.
Táto recenzia mi pomohla
0
5/ 5
Top
Tento produkt používam hlavne v zimných mesiacoch ráno a večer, moja pleť nie je suchá vplyvom zimy a pod., pôsobí výživene a čerstvo, krem zmierňuje aj viditeľnosť vrások, určite odporúčam a sama mam plane vyskúšať aj iné produkty z tejto rady, najbližšie sérum proti vráskam 🙂
Táto recenzia mi pomohla
0
5/ 5
Vynikajúci na moju citlivú pleť
Na svoju tvár si nemôžem dať žiadny krém, lebo všetko ma štípe, svrbí alebo dráždi. Náhodou som objavila tento krém a vyskúšala ho pred pár mesiacmi, odvtedy som si ho kúpila už viackrát a nedám naň dopustiť.
Táto recenzia mi pomohla
0