Sensibio Defensive sérum

Koncentrované anti-age sérum, ktoré dlhodobo upokojuje a hydratuje citlivú pleť

Novinka

Sérum

Citlivá pokožka a získaná citlivosť

Technológia Defensive

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Preukázaná účinnosť

Pleť je chránená pred vonkajšími vplyvmi: 90 % (1)

 • Pôsobí na príčiny predčasného starnutia
 • Redukuje vrásky aj jemné linky v oblasti tváre
 • Okamžite a trvalo upokojuje pleť
 • Pôsobí antioxidačne
 • Posilňuje kožnú bariéru
 • Navracia pleti jas
 • Hydratuje po dobu 24 hodín
 • Svieža a mliečna textúra s rýchlym vstrebávaním
 • Bez parfumácie - Testované pod dermatologickou kontrolou
Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Ekobiologická odpoveď pre citlivú pleť, DEFENSIVE TECHNOLÓGIA a fukózový polymér dodávajú pokožke silu brániť sa proti tzv. zápalovému starnutiu. Pôsobia na rôznych pôvodcov citlivej pleti a predčasného starnutia a obmedzujú následky tým, že zastavujú začarovaný kruh zodpovedný za zhoršenie citlivej pleti a predčasné starnutie pleti. 

Ochranné pôsobenie: karnozín a vitamín E majú silný antioxidačný účinok, ktorý chráni pokožku pred agresívnymi vplyvmi.

Posilňujúci účinok: tetrapeptid-10 vedie k účinnej obnove pokožky vďaka produkcii kľúčových prvkov bariérovej funkcie. Spolu s fukózovým polymérom zlepšujú odolnosť. 

Dvojitý upokojujúci účinok: polyfenoly z červenej šalvie obmedzujú hyperreaktivitu pokožky a zápaly spôsobené znečistením (neurogénny a indukovaný zápal). Fukózový polymér dopĺňa okamžitý a dlhodobý účinok na prevenciu chronického zápalu (neurogénneho zápalu). 

Sensibio koncentrované sérum vyvinuté na každodennú podporu citlivej pokožky pomáha spomaliť predčasné starnutie.

Face Tvár
Neck Krk

Aplikujte niekoľko kvapiek ráno a večer na tvár a krk po očistení produktom hygieny z radu Sensibio. Následne použite produkt starostlivosti o pleť z radu Sensibio.

 • Krok 1 Vyčistite si pleť, ideálne produktom hygieny z radu Sensibio.
 • Krok 2 Jemne masírujte, kým sa nevstrebe.
 • Krok 3 Aplikujte denný upokojujúci krém Sensibio Defensive alebo Sensibio Defensive rich.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Citlivá pleť reaguje viac ako tá normálna na podnety, ktoré obvykle nemajú žiadne viditeľné následky. Zažíva pocity nepohodlia, ktoré môžu byť trvalé alebo dočasné. Táto pleť neustále bojuje proti vplyvom každodenného života, nie je schopná sa brániť a nemôže sa tak vrátiť do normálu. 

Niektoré faktory vonkajšieho prostredia (znečistenie, UV žiarenie atď.) a životného štýlu (stres, strava atď.) zhoršujú reaktivitu už aj tak citlivej pokožky. Tieto vplyvy zhoršia citlivosť pokožky a vedú k urýchlenému procesu starnutia pokožky, nazývanému „zápalové starnutie“. Postupom času sa teda klinické následky zhoršujú nárastom jemných vrások, hlbších vrások, dehydratáciou pleti a stratou jasu.

Testované pod dermatologickou kontrolou

Upokojenie: pleť sa cíti komfortne: 94 % (1)

Intenzita nepríjemných pocitov: -82 % za 3 minúty (2)

Hydratácia: po dobu 24 h (3)

Jas: pleť je žiarivejšia o 81 % (1)

Zobraziť zdroje

Upokojenie: pleť je upokojená: 96 % (4)

Posilnenie: pleť je odolnejšia voči vonkajším vplyvom: 83 % (4)

Vyhladenie: vrásky a jemné linky sú redukované: 84 % (4)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

Citlivosť kože môže byť prirodzená alebo spôsobená vonkajšími vplyvmi. Táto technológia pôsobí na obe príčiny citlivosti a zabraňuje reaktivite pokožky, oxidačnému stresu a zmenám funkcie kožnej bariéry spôsobeným každodennými vplyvmi.

Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

5/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!