Sensibio Mlieko

Mlieko na odstraňovanie make-upu bez oplachovania, ktoré jemne čistí citlivú pleť.

Každodenné čistenie bez oplachovania

Citlivá pokožka Normálna až zmiešaná pokožka

Patent Toleridine™

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Účinnosť doložená

Pleť sa upokojila u 80 % dobrovoľníkov.*

 • Perfektne čistí a odstraňuje make-up
 • Upokojuje a zjemňuje pleť
 • Zaručuje optimálnu znášanlivosť
 • Nekomedogénny – Bez oplachovania – Neparfumovaný
  Zobraziť zdroje

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sensibio Mlieko dokonale čistí a odličuje pleť bez nutnosti oplachovania,
  Obsahuje patent Toleridine™, ktorý posilňuje biologickou cestou odolnosť pokožky a zvyšuje prah toleranciu citlivej pleti.
  V kombinácii s patentovaným komplexom D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation), bráni tvorbe prozápalových molekúl a tak znižuje reaktivitu pokožky.
  Enoxolón okamžite upokojuje a zvláčňuje pleť.

  Face Tvár
  Eyes Oči a očné viečka

  Ráno a/alebo večer – 7 dní do týždňa

  • Krok 1 Pomocou vatového tampónu alebo špičiek prstov si naneste Sensibio Mlieko na tvár a oči.
  • Krok 2 Opakujte aplikáciu, kým nezostane tampón čistý.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Citlivá pokožka nie je schopná správne fungovať ako ochranná bariéra proti dráždivým látkam. Make-up, odstraňovanie make-upu, znečistenie, nepriaznivé účinky počasia, peeling, laser, odreniny po holení, vyrážky po holení: pokožka je oslabená a napnutá po celý deň. Na citlivej pokožke sa to prejaví pocitmi tepla, dyskomfortu a rozšíreného a lokalizovaného začervenania. Ľahko sa dehydratuje, čo vedie k nepríjemnému pnutiu pokožky. Nadmerná citlivosť pokožky môže byť dočasná alebo trvalá.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Perfektne čistí
  Pleť sa vyčistila u 93 % dobrovoľníkov*

  Upokojuje pokožku
  Pleť sa upokojila u 80 % dobrovoľníkov*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Citlivá pokožka reaguje na vonkajší stres vylučovaním molekúl, ktoré indikujú hyperaktivitu, začervenanie a pocity pálenia, pnutia, svrbenia. Táto patentovaná technológia zvyšuje prah tolerancie pokožky.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!