Objav príbehy Evky, Dominiky, Viki a Vlada a zisti, ako na rôzne typy problematickej pleti. Okrem vhodnej Bioderma rutiny sa dozvieš aj veľa super rád, ktoré ti s akné určite pomôžu!

ľahšia forma akné

"Problematická pleť sa ma týka posledné tri roky. Akné sa začalo objavovať na chrbte, neskôr na dekolte až prešlo na tvár. Pomohol mi dermatológ, no akné sa v ľahšej forme vrátilo späť. Odkedy používam moju novú Sébium rutinu pleť sa mi veľmi zlepšila. Zmeny si všimlo už aj moje okoli a mne sa z toho enormne zlepšila nálada :)"

ťažšia forma akné

"Vyskúšala som veľmi veľa produktov z drogérie, návštevu kozmetičky aj laserové ošetrenie. Niektoré veci mi krátkodobo pomohli, no po čase sa to začalo zhoršovať. Produkty Bioderma používam ešte len tretí týždeň, no myslím, že mi moja nová rutina vyhovuje."

citlivá pleť s čiernymi bodkami

"Akné ma trápi od 13 rokov. Vtedy som mala pupienky po celej tvári. Odvtedy sa to zlepšilo, no moja pokožka je strašne citlivá a zostali mi na tvári čierne bodky. Začala som používať moju novú rutinu a zo začiatku sa mi pleť mierne zhoršila. Postupne si však už zvyká a zlepšuje sa. Zmiernilo sa začervenanie aj čierne bodky. Necítim vysušenie pokožky a nikdy nebola tak hebká na dotyk!"

mastná pleť s rozšírenými pórmi

„V puberte ma potrápili čierne bodky a červené pupienky. Vtedy mi veľmi pomohla práve Bioderma. Zostalo mi však veľa jazvičiek po akné a mastná pleť. Teším sa na moju novú rutinu a dúfam, že mi pomôže pleť najmä zmatniť a vrátiť do normálu.“

Účinné a dlhodobé riešenie na každý typ akné

Hygiena a starostlivosť o pokožku

Zmiešaná pleť a pleť so sklonom k akné

Rad Sébium

Pleť sa v priebehu dospievania mení: začína sa viac mastiť, je lesklá, v rôznej miere sa objavujú nedokonalosti a niekedy pretrvávajú do dospelosti.

Riešenie BIODERMA: Rad Sébium určený na mastnú pleť so sklonom k akné. 
Rad Sébium obsahuje produkty na čistenie a starostlivosť, ktoré konkrétne odporúčajú kožní lekári: produkty na čistenie mastnej pleti (penivý gél, micelárna voda, tuhé mydlo atď.), krémy proti vriedkom, hydratačné produkty na pleť so sklonom k akné a ďalšie. Zvoľte si svoju rutinu!