ABCDerm Gel moussant

Jemný čistiaci gél bez obsahu mydla, ktorý rešpektuje detskú pokožku.

Najlepšie sa predáva

Každodenné čistenie s oplachovaním

Normálna pokožka dojčiat a detí

DERMATOLOGICKÝ ZÁVÄZOK ABCDerm

Pre koho?

Dojčatá, Deti

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Jemný produkt zaručujúci neagresívne čistenie.*

 • Jemne čistí
 • Uchováva kožnú bariéru jemnej pokožky
 • Zanecháva vlasy a pokožku mäkké
 • Dobrá kožná a očná znášanlivosť
  Zobraziť zdroje

  Odporúčaná cena 19,29 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  ABCDerm Gel Moussant je vyvinutý v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm tak, aby rešpektoval jemnú pokožku najmenších i starších detí. Jemná čistiaca zložka produktu ABCDerm Gel Moussant, ktorá neodlupuje pokožku, rešpektuje rovnováhu pokožky a vlasov všetkých typov, dokonca aj tých najjemnejších.

  Face Tvár
  Body Telo
  CUIR CHEVELU Vlasy a pokožka hlavy

  Raz alebo dvakrát za deň

  • Krok 1 Naneste na vlhkú pokožku a vlasy.
  • Krok 2 Napeňte.
  • Krok 3 Dobre opláchnite.
  • Krok 4 Jemne osušte.

  Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Nanášajte na zdravú pokožku. Z hygienických dôvodov odporúčame, aby ste tubu s produktom po použití dobre uzavreli.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Cieľom pokročilého výskumu značky BIODERMA – experta na ekobiológiu pokožky – je ochrana a obnova prirodzenej fyziologickej rovnováhy pokožky každého typu vrátane veľmi jemnej detskej pokožky. Poskytovanie bezpečných produktov pre detskú pokožku a rešpektovanie jej vlastností predstavuje základné princípy radu ABCDerm.

  Zobraziť zoznam zložiek