ABCDerm Hydratant

Každodenná starostlivosť, ktorá chráni detskú pokožku pred suchosťou.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Normálna pokožka dojčiat a detí

Patent Skin Barrier Therapy

Pre koho?

Deti, Dojčatá

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Osvedčená účinnosť

8hodinový hydratačný účinok *

 • Zvláčňuje
 • Chráni a posilňuje kožnú bariéru
 • Zvláčňuje
 • Dobrá kožná a očná znášanlivosť – Nelepivá textúra umožňujúca obliecť dieťatko ihneď po nanesení mliek. – Jemne parfumované
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  16,39 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  ABCDerm Hydratant je osobitne navrhnutý tak, aby zvláčnil, chránil a rešpektoval citlivú detskú pokožku:
  - Lipigenium™, lipidický komplex inšpirovaný štruktúrou pokožky, ktorý okamžite obnovuje prirodzený ochranný film a dlhodobo posilňuje kožnú bariéru.
  – Dvojica vyživujúcich rastlinných olejov poskytuje pokožke vyšší komfort.
  – Glycerín, ktorý je mimoriadne účinnou zvláčňujúcou látkou, zaručuje skvelú hydratáciu pokožky.

  Body Telo
  Face Tvár

  Raz alebo dvakrát za deň

  • Krok 1 Naneste na dôkladne vysušenú pokožku po vyčistení produktom hygieny z radu ABCDerm.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa nevsiakne.

  Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Nenanášajte na poškodené alebo mokvajúce miesta. Ak suchosť pretrváva, obráťte sa na lekára.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pokožka najmenších detí má osobitné vlastnosti, pre ktoré je veľmi jemná. Vyvíja sa v prvých týždňoch a mesiacoch a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa mohla adaptovať na prostredie.

  BIODERMA vyvinula osobitný rad produktov, ktoré chránia, vyživujú a učia detskú pokožku od prvých dní po narodení lepšie sa adaptovať a vyvíjať. Dlhodobo.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Hydratuje
  Zvláčnená pokožka: 95 % (2)

  Chráni
  Chránená pokožka: 100 % (2)

  Zvláčňuje
  Navracia pokožke komfort: 100 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Hydratuje
  8hodinový hydratačný účinok (1)

  Chráni
  24hodinový ochranný účinok: 90 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Na povrchu pokožky sa prirodzene vyskytujú baktérie, ktoré majú pre jej rovnováhu zásadný význam. V prípade pokožky so sklonom k atopii môže nadmerné množstvo určitých baktérií spôsobiť zhoršenie stavu pokožky. Tento patentovaný komplex obmedzuje adhéziu baktérií na povrchu pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Pokožka má funkciu prirodzenej bariéry, ktorá ju chráni pred vplyvmi životného prostredia. V prípade suchej pokožky so sklonom k atopii v tejto bariére chýbajú lipidy a proteíny a prestáva plniť svoju funkciu. Táto technológia pomáha obnovovať účinnú kožnú bariéru. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Cieľom pokročilého výskumu značky BIODERMA – experta na ekobiológiu pokožky – je ochrana a obnova prirodzenej fyziologickej rovnováhy pokožky každého typu vrátane veľmi jemnej detskej pokožky. Poskytovanie bezpečných produktov pre detskú pokožku a rešpektovanie jej vlastností predstavuje základné princípy radu ABCDerm.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!