ABCDerm Péri-oral

Starostlivosť o pleť, ktorá upokojuje, obnovuje a bráni podráždeniu v okolí úst.

Príležitostná cielená starostlivosť o pokožku

Špecifická starostlivosť o pokožku dojčiat a detí

Patent Amylpriv

Pre koho?

Deti, Dojčatá

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Obľúbené rodičmi

Pokožka je upokojená a reparovaná: 97 %.*

 • Upokojuje
 • Chráni
 • Obnovuje
 • Veľmi dobrá znášanlivosť
  Zobraziť zdroje

  Odporúčaná cena 14,79 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  ABCDerm Péri-oral je vyvinutý v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm tak, aby rešpektoval jemnú pokožku najmenších i starších detí. Je špecificky formulovaný tak, aby upokojoval, čistil a chránil podráždenú pleť v okolí úst najmenších i starších detí a bránil výskytu vyrážky a podráždenia. - Patent Amylpriv™ inhibuje alfa amylázu (slinné enzýmy), a bráni tak tvorbe vyrážok a dráždeniu.  - Enoxolón, Panthenol, Beta-Sitosterol a Allantoin upokojujú podráždenie a zmierňujú vyrážky.  - Kombinácia medi a zinku má antibakteriálne a čistiace účinky

  Face Tvár

  2 až 3-krát za deň

  • Krok 1 Naneste na podráždené miesto v okolí úst po vyčistení a dôkladnom vysušení pleti.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa nevsiakne.

  Nenanášajte na poškodenú pokožku alebo v prípade mokvajúcich lézií. Ak podráždenie pretrváva, obráťte sa na lekára. Neprehĺtať. V prípade kontaktu s očami treba oči ihneď a dôkladne vymyť. Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Z hygienických dôvodov odporúčame, aby ste tubu s produktom po použití dobre uzavreli. Krém má prirodzené modrastné zafarbenie, ktoré mu prepožičiava sulfát medi. Po nanesení na pokožku pôsobí bezfarebne.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pokožka najmenších detí má osobitné vlastnosti, pre ktoré je veľmi jemná. Vyvíja sa v prvých týždňoch a mesiacoch a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa mohla adaptovať na prostredie. BIODERMA vyvinula osobitný rad produktov, ktoré chránia, vyživujú a učia detskú pokožku od prvých dní po narodení lepšie sa adaptovať a vyvíjať. Dlhodobo.

  Testované pod pediatrickou kontrolou

  Upokojuje Okamžite upokojená pleť: 97 %*

  Zobraziť zdroje

  Upokojuje Upokojená pleť: 97 %* Produkt zlepšuje ústup podráždení pleti: 97 %* Chráni Pokožka je chránená pred vonkajším podráždením: 100 %* Obnovuje Obnovená pleť: 97 %*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Sliny obsahujú enzým amyláza, ktorý spôsobuje podráždenie periorálnej oblasti. Tento patentovaný komplex inhibuje aktivitu amylázy. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Cieľom pokročilého výskumu značky BIODERMA – experta na ekobiológiu pokožky – je ochrana a obnova prirodzenej fyziologickej rovnováhy pokožky každého typu vrátane veľmi jemnej detskej pokožky. Poskytovanie bezpečných produktov pre detskú pokožku a rešpektovanie jej vlastností predstavuje základné princípy radu ABCDerm.

  Zobraziť zoznam zložiek