Sébium Hydra

Hydratačný krém na aknóznu pleť. Intenzívne hydratuje a vyživuje.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Pokožka so sklonom k akné

Patent Fluidactiv

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

Pokožka hydratovaná 24 hodín.*

 • Intenzívne zvláčňuje
 • Obmedzuje pocit ťahu
 • Tlmí začervenanie a uvoľňuje pokožku
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Je možné používať ako bázu pod make-up
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  13,79 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sébium Hydra vďaka svojmu špecifickému zloženiu pôsobí proti dočasným vedľajším účinkom dermatologickej liečby:
  - Hydratujúce (glycerín) a biomimetické reštrukturalizačé (ceramidy) účinné látky bojujú proti olupovaniu a pocitu pnutia.
  - enoxolón a alantoín tlmí podráždenie a tak upokojuje pleť a zmierňuje začervenanie.
  - patentovaný komplex Fluidactiv™ reguluje kvalitu kožného mazu, zabraňuje upchávaniu pórov a obmedzuje vznik nedokonalostí.

  Face Tvár

  Raz alebo dvakrát za deň

  • Krok 1 Naneste jedenkrát alebo dvakrát denne na pleť vyčistenú produktom Sébium Gel moussant (penivý gél) alebo Sébium H2O.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe.

  Ak problémy pretrvajú, obráťte sa na zdravotníka.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Izotretinoín je liečivo predpisované dermatológmi na liečbu závažného akné. Táto je liečba je veľmi efektívna, avšak s výraznými vedľajšími účinkami ako sú suchá pleť, olupovanie, pocit pnutia, prípadné vyrážky. Izotretinoín môže prinášať estetické ťažkosti a nepríjemné pocity.
  Kvôli pomerne intenzívnym vedľajším účinkom majú pacienti sklony svoju liečbu vysadiť. Pre zlepšenie dodržiavania liečby je preto potrebná doplnková starostlivosť.

  Výsledky overené klinickými štúdiami

  Hydratuje
  Zvláčnená pokožka: 97 % (1)

  Znižuje pocit pnutia
  Pružnosť a mäkkosť pokožky: 100 % (2)

  Uvoľňuje pokožku
  Okamžitý komfort: 97 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Hydratuje
  Pokožka hydratovaná 24 hodín (3)

  Znižuje pocit pnutia
  Pocit pnutia: –59 % (1)

  Upokojuje
  Upokojená pleť: 95 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Zmeny tekutosti kožného mazu môžu byť príčinou nedokonalostí pokožky. Tento patentovaný komplex zabraňuje zhustnutiu kožného mazu, čím predchádza upchávaniu pórov a minimalizuje riziko vzniku nedokonalostí. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a rozpracovali naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  5/5

  1 hodnotenie
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Romana M. | Zmiešaná až mastná | 25 – 34 rokov | 01 december 2020 8h35
  Spokojnosť.
  Mám rada tento krém. Mám zmiešanú pokožku s nedokonalosťami. Nemám to silné akné ale robia sa mi dosť silné vyrážky, také tie zapálené. Používam radu Sébium na čistenie pleti. Tento krém mi vyhovuje. Pokožka je jemnejšia, hydratovaná ale nie mastná a sa mi zdá že aj začervenanie po ňom trocha ustúpilo. Takže za mňa spokojnosť. Budem aj naďalej používať.
  Táto recenzia mi pomohla
  0