Sensibio H2O AR

Dermatologická micelárna voda proti začervenaniu čistí, odstraňuje make-up, upokojuje.

Každodenné čistenie bez oplachovania

Citlivá pokožka so sklonom k začervenaniu

Patent Rosactiv

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Účinnosť preukázaná klinickými štúdiami

Bez pocitu pnutia u 90 % dobrovoľníkov.*

 • Jemne čistí a odstraňuje make-up z tváre a očí
 • Obmedzuje začervenanie a predchádza mu
 • Upokojuje a odstraňuje opuch
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Neparfumovaný
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  10,69 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sensibio H2O AR je 1. micelárna voda na odstraňovanie make-upu, ktorá napodobňuje prirodzené zloženie pokožky – zaisťuje tak dokonalé odstránenie make-upu a plne rešpektuje požiadavky aj najcitlivejšej pleti. Takisto inhibuje začervenanie biologickou reguláciou faktora zodpovedného za vazodilatáciu.
  Micelárne vody Sensibio H2O sú 1. a jediné dermatologické micelárne vody perfektne kompatibilné s pokožkou: Ich estery mastných kyselín, hlavné zložky micel, sú podobné fosfolipidom bunkových membrán kože a prirodzene pomáhajú obnoviť hydrolipidický film pokožky.
  Exkluzívny inovatívny patent Rosactiv™ priamo pôsobí na VEGF, jeden z hlavných faktorov zodpovedných za dilatáciu a oslabenie kožných kapilár, zdrojov začervenania.
  Extrakt z cucumis sativus okamžite upokojuje.

  Face FACE
  Eyes Oči a očné viečka

  Ráno a/alebo večer

  • Krok 1 Aplikujte na vatový tampón.
  • Krok 2 Jemne si vyčistite a/alebo odstráňte make-up z tváre a očí.
  • Krok 3 Opakujte aplikáciu, kým nezostane tampón čistý.
  • Krok 4 Netreba oplachovať.

  Tento produkt nie je liek.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Reaktívna pokožka ľahko sčervenie. Toto začervenanie sa môže objavovať iba občas, niekedy je však trvalé (stav sa nazýva erytróza). V niektorých prípadoch sa môžu na pleti na tvári objavovať viditeľné žilky (tento fenomén sa označuje ako kuperóza).

  Výsledky overené klinickými štúdiami

  Odstraňuje make-up
  U 80 % dobrovoľníkov bol odstránený všetok make-up (1)

  Upokojuje a odstraňuje opuch
  Pokožka sa upokojila u 75 % dobrovoľníkov (2)
  Bez pnutia u 90 % dobrovoľníkov

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Príčinou začervenania je najmä rozšírenie a oslabenie mikrožiliek v pokožke. Tento patentovaný komplex pôsobí na faktor, ktorý prispieva k zmenám v mikrožilkách. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Výskumné oddelenie spoločnosti NAOS vynašlo micelárnu vodu na čistenie a odstraňovanie mejkapu, ktorú nie je potrebné oplachovať. Micely, ktorých zloženie sa inšpirovalo kožnými lipidmi, sú neviditeľné čistiace mikrokvapôčky. Dokážu zachytiť nečistoty a zároveň ochrániť prirodzený ochranný film na pokožke. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!