Sensibio Forte

Upokojujúca starostlivosť s rýchlou a dlhodobou úľavou pre poškodenú pokožku

Starostlivosť o pokožku cez deň

Citlivá pokožka so sklonom k začervenaniu

Patent Toleridine

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

Upokojená pokožka: 95 %.*

 • Rýchla úľava
 • Intenzívne upokojuje a hydratuje
 • Dlhodobo obnovuje príjemný pocit na pokožke
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Neparfumovaný
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  18,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sensibio Forte zaisťuje rýchlu úľavu od biologických reaktívnych príznakov spojených so zápalom (odreniny po holení, vyrážky po holení, depilácia, peeling, po ošetrení laserom, solárny erytém atď.) a zvyšuje prah tolerancie pokožky.
  Jeho upokojujúce účinné látky vrátane alantoínu a vysokej koncentrácie enoxolonu vedú k rýchlej úľave od reaktívnych príznakov ako začervenanie a prehriatie.
  Patentovaný prírodný komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation) znižuje reaktivitu pokožky.
  Včelí vosk a xylitol, hydratačné látky prítomné v Sensibio Forte, bojujú s dehydratáciou pokožky, ktorá často sprevádza podráždenie, a teda dlhodobo obnovujú príjemné pocity na pokožke.

  Body Telo
  Face Tvár

  Ráno a večer, prípadne 3-krát denne v prípade intenzívneho začervenania a/alebo prehriatia.

  • Krok 1 Naneste Sensibio Forte na vašu pokožku po čistení.
  • Krok 2 Po zlepšení stavu znížte frekvenciu aplikácií.

  Nepoužívajte na pokožke, ktorá je viditeľne podráždená alebo mokvá. Vyhľadajte pomoc zdravotníka.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Citlivá pokožka nie je schopná správne fungovať ako ochranná bariéra proti dráždivým látkam. Make-up, odstraňovanie make-upu, znečistenie, nepriaznivé účinky počasia, peeling, laser, odreniny po holení, vyrážky po holení: pokožka je oslabená a napnutá po celý deň. Na citlivej pokožke sa to prejaví pocitmi tepla, dyskomfortu a rozšíreného a lokalizovaného začervenania. Ľahko sa dehydratuje, čo vedie k nepríjemnému pnutiu pokožky. Nadmerná citlivosť pokožky môže byť dočasná alebo trvalá.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Hydratuje
  Hydratovaná pleť: 100 %*

  Upokojuje
  Príjemný pocit na pokožke: 100 %*
  Upokojená pokožka: 95 %*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!