• Dr. Michèle Sayag, alergologička
  Dr. Michèle Sayag, alergologička - Riaditeľka lekárskej stratégie spoločnosti BIODERMA.

  Bioderma prináša produkt Cicabio Krém na ruky - účinné riešenie pre poškodené ruky, ktoré zároveň (a predovšetkým) rešpektuje vašu pokožku vďaka svojmu ekobiologickému prístupu skupiny Naos. Tento jedinečný balzam, ktorý funguje ako druhá koža, posilňuje bariérovú funkciu pokožky, optimalizuje jej obnovu a zároveň okamžite zmierňuje prípadné pocity nepohodlia. Po aplikácii balzamu je možné sa vrátiť ku každodenným činnostiam bez toho, aby bol narušený proces obnovy pokožky.

  Dr. Michèle Sayag, alergologička - Riaditeľka lekárskej stratégie spoločnosti BIODERMA.

Mnoho ľudí trpí z rôznych dôvodov podráždenou pokožkou rúk, čo má priamy vplyv na ich prácu, sociálne vzťahy a voľnočasové aktivity. V súvislosti s pandémiou Covid-19 sa navyše problém skôr zhoršil. Práve preto uvádza spoločnosť BIODERMA produkt Cicabio Krém na ruky - účinný balzam zameraný na problém poškodenej pokožky rúk, ktorý je inšpirovaný ekobiologickými princípmi. Tento balzam, ktorý sa aplikuje medzi umývaním rúk, je účinný okamžite aj dlhodobo. Je bezpečný a prispôsobený nášmu súčasnému spôsobu života.

krém na ruce

Základný cieľ: Pomožte pokožke navrátiť pôvodný zdravý stav

Pri poškodení kože na rukách môžu byť aj tie najzákladnejšie gestá bolestivé. Dokonca aj každodenná hygiena, ktorá je pre zdravie životne dôležitá, zhoršuje pocity nepohodlia. Hlavným cieľom prípravkov Cicabio Krém na ruky je preto uľaviť, chrániť a starať sa o popraskané a podráždené ruky.

 

Dva zásadné kroky: dva kroky, ktoré sa doplňujú

 

Okamžitá ochrana a úľava

Najnaliehavejšou úlohou v starostlivosti o poškodené ruky je chrániť ich pred vonkajšími dráždivými vplyvmi a okamžite zmierniť všetky pocity nepohodlia a bolesti.

 

 • Ako balzam, ktorý má byť "druhou kožou", vytvára Cicabio Krém na ruky biomimetickú bariéru, ktorá chráni pokožku rúk pred dráždivými látkami, ktoré ju oslabujú, podobne ako "omietka" - je priedušná a zároveň chráni.    
 • Balzam Cicabio Krém na ruky, ktorý poskytuje úľavu, upokojuje všetky nepríjemné pocity vďaka technológii Antalgicine™, ktorú využíva exkluzívne značka BIODERMA.

 

Trvalo obnovuje pokožku

Po úľave a ochrane pleti pomáha Cicabio Krém na ruky pleť regenerovať a obnovovať, a to trvalo.

Ekobiologický vzorec NAOS

Zatiaľ čo tradičný krém na ruky pôsobí ako obyčajný hydratačný prostriedok, Cicabio Krém na ruky sa odlišuje tým, že poskytuje rukám kompletnú starostlivosť, uľavuje od nepohodlia, pri kontakte chráni a dlhodobo pokožku obnovuje.

 

 • Inovatívna starostlivosť Cicabio Krém na ruky je inšpirovaná hydrolipidickým filmom pokožky. Balzam vytvára polopriepustnú biomimetickú bariéru. Mikrokvapôčky lipidov a kyseliny hyalurónovej vytvárajú 3D sieť, ktorá pokožku izoluje a zároveň jej umožňuje dýchať.
 • Zloženie balzamu Cicabio Krém na ruky je založené na biomimetických zložkách, ktoré sú v dokonalej rovnováhe s pokožkou, čo zaručuje vysokú toleranciu a optimálne rešpektovanie oslabenej pokožky.

 • Dr. Michèle Sayag, alergologička
  Dr. Michèle Sayag, alergologička - riaditeľka lekárskej stratégie spoločnosti BIODERMA.

  Antalgicine™  je priamo inšpirovaný našimi biologickými mechanizmami v tele, ktoré regulujú bolesť. Jednotlivé účinné látky pôsobia na niekoľkých úrovniach, aby vytvorili priaznivé podmienky na obnovu pokožky: vytvárajú vlhké prostredie, podporujú obnovu kožnej bariéry a obnovu buniek.

  Dr. Michèle Sayag, alergologička - riaditeľka lekárskej stratégie spoločnosti BIODERMA.

Ochranný balzám, ktorý zmierňuje diskomfort a obnovuje pokožku rúk

Priblížme si jedinečný biologický spôsob účinku prípravku Cicabio Krém na ruky.

Okamžitá úľava vďaka antalgicinu™, ktorý exkluzívne používa značka BIODERMA Antalgicine™ je exkluzívna biomimetická technológia, ktorá je obsiahnutá vo všetkých regeneračných krémoch rady Cicabio od spoločnosti BIODERMA. Je inšpirovaná kyotorfínom a okamžite zmierňuje pocity nepohodlia, ktoré sú dôsledkom poškodenej pokožky.
Okamžitý ochranný účinok Kombinácia kyseliny hyalurónovej a biomimetických lipidov vytvára izolačnú biomimetickú bariéru. Omega 9 obsiahnutá v bambuckom masle posilňuje kožnú bariéru.
Trvalý regeneračný efekt Dve doplňujúce sa reštrukturalizačné látky (Lipo-AA a Lipo-Koline) podporujú obnovu pokožky na rôznych úrovniach: posilňujú bariérovú funkciu a pomáhajú tak poškodenej pokožke, aby sa sama obnovila, vrátane mikrotrhlín a prasklín.

Bioderma sa vysporiadala s neľahkou výzvou vytvoriť ochranný balzam na ruky, ktorý poskytne rukám úľavu a zároveň bude vysoko účinný v obnove pokožky, a zároveň bude mať veľmi príjemnú textúru.

 

1. Okamžitá úľava

Cicabio Krém na ruky okamžite zmierňuje nepríjemné pocity, aj keď sú ruky popraskané a koža podráždená.

2. Okamžitá ochrana, 8 hodinová hydratácia

S každou aplikáciou vytvára Cicabio Krém na ruky efekt „náplasti“, ktorá izoluje pokožku od dráždivých látok, ale stále jej umožňuje dýchať. Veľmi ľahko sa rozotiera a zanecháva vodoodolný film, a to aj po umytí rúk. Výživné a hydratačné vlastnosti Cicabio Krém na ruky vydržia až osem hodín po aplikácii.

3. Potešenie z používania

Vďaka textúre sa Cicabio Krém na ruky ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Prináša pokožke trvalý komfort bez toho, aby bola na dotyk mastná alebo lepivá. Vnútorná strana rúk je na dotyk suchá a nikdy sa nešmýka, takže sa môžete okamžite vrátiť k akémukoľvek druhu činnosti.

4. Optimálna tolerancia

Prioritou sú biomimetické zložky prípravku, ktoré sú v dokonalej rovnováhe s pokožkou. Prípravok Cicabio Krém na ruky, určený špeciálne pre aplikáciu na poškodené ruky, sa jemne rozotiera bez toho, aby vyvolával pocity nepohodlia alebo štípania. Neobsahuje žiadnu parfumáciu, takže je zaručená tolerancia a rešpektovanie oslabenej pokožky.

5. Trvalá obnova

Cicabio Krém na ruky dlhodobo posilňuje bariérovú funkciu pokožky, a preto napomáha jej dlhodobej obnove.

krém na ruky

Manuálne činnosti poškodzujúce ruky

Zahradkárčenie, kutilstvo, náročné pracovné prostredie, manuálne činnosti, používanie nešetrných produktov, intenzívne prevádzkovanie outdoorových športov... Vaše ruky sú v prvej línii. Práve pozorovaním zvykov a limitov v každodennom živote sa v Laboratóriu BIODERMA podarilo vyvinúť ten najlepší krém na ruky pre namáhanú pokožku rúk. Taký, ktorý sa rýchlo stane nevyhnutným každodenným pomocníkom.

Pokiaľ na tieto otázky, ktoré sa týkajú vášho každodenného života odpoviete "áno", potom má Cicabio Krém na ruky všetko, čo potrebujete na to, aby sa podieľal na kvalitnej starostlivosti o pokožku vašich rúk.
 

 • Vaše ruky zle reagujú na niektoré extrémne poveternostné podmienky: chlad, vietor...
 • Vaše ruky pracujú v náročných podmienkach: manuálna práca vonku, prostredie, v ktorom sú prísne hygienické pravidlá, opakovaný kontakt s chemickými výrobkami...
 • V práci alebo doma často manipulujete s čistiacimi prostriedkami; hygiena je pre vás základnou nutnosťou
 • Trpíte profesionálnou dermatózou, vrátane "domácej dermatitídy“
 • Starostlivo dbáte na hygienické opatrenia vyžadované v súvislosti s aktuálnou celosvetovou pandémiou: opakovane si umývate ruky, používate hydroalkoholový gél... a na rukách sa vám objavuje popraskaná koža.

Protective hand cream

Ochrana pokožky

29%pokles transepidermálnej straty vody

Po 28 dňoch

 
1TEWL test - klinická štúdia vykonaná na 31 subjektoch postihnutých domácou dermatitídou po dobu 28 dní, Poľsko, 2020
Hand repairing cream

Obnova pokožky

72 %menej trhliniek

Po 28 dňoch

 

2SRRC skóre merané dermatológom - klinická štúdia vykonaná na 31 subjektoch postihnutých domácou dermatitídou po dobu 28 dní, Poľsko, 2020
Nourishing hand cream

Výživa pokožky

Pokožka je o 89,6 %viac vyživená ihneď po aplikácii

Vydrží 8 hodín

 

3Korneometria vykonaná na 10 subjektoch, Portugalsko, 2020

… čo o výrobku povedali ostatní spotrebitelia

Užívateľský testbol vykonaný na osobách, u ktorých podráždenie vzniklo vďaka profesionálnym faktorom alebo faktorom v domácnosti.

koža je regenerovaná

 

koža je izolovaná od vonkajších dráždivých látok

 

pokožka je vyživená

 

výrobok okamžite zmierňuje pocity nepohodlia

4Užívateľský test pod dermatologickou kontrolou - 33 osôb s podráždenou alebo poškodenou pokožkou na rukách (profesný alebo domáci kontext) - 21 dní, Maurícius, 2020

Zabudnite na všetky krémy, ktoré štípu a zanechávajú po sebe mastný film. Test používania ktorý sme vykonali ukazuje, aký prekvapivo príjemný je balzam Cicabio Krém na ruky, a to aj v prípade, že sa pokožka vašich rúk stretáva s popraskaním, mikrotrhlinami a prasklinami.

 

 • 100%4 opýtaných potvrdilo, že Cicabio Krém na ruky prináša pokožke okamžitý komfort.

 • 100%4 popísalo, že balzam Cicabio Krém na ruky sa okamžite vstrebáva.

 • 97%4 v nadväznosti na to potvrdilo, že sa okamžite po aplikácii môžete vrátiť k vykonávanej činnosti.


   
4Užívateľský test pod dermatologickou kontrolou - 33 subjektov s podráždenou alebo poškodenou pokožkou rúk (profesionálny alebo domáci kontext) - 21 dní, Maurícius, 2020
balzam na poškodené ruky

Kompletná starostlivosť venovaná pokožke vašich rúk

Umývanie, dezinfekcia, hydratácia, starostlivosť... Bioderma ponúka riešenia, ktoré sú na mieru prispôsobené podráždenej a suchej pokožke rúk.

BIODERMA produktová fotka, Atoderm Sprchový olej 1 l, sprchový olej na suchú pokožku

Každodenné čistenie s oplachovaním

Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

Patent Skin Barrier Therapy™

Atoderm Sprchový olej

(19 hodnotení)

24-hodinová hydratácia a okamžitý komfort priamo zo sprchy.

Pre koho ?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Dezinfekcia bez oplachovania

Oslabená pokožka Všetky typy pokožky Suchá až veľmi suchá pokožka

Biphase Lipo alcoolique

(4 hodnotenia)

Prvá dvojfázová dezinfekcia s benefitmi dermokozmetiky. Eliminuje vírusy a dopĺňa lipidy.

Pre koho ?

Pre celú rodinu (deti staršie ako 3 roky)

Každodenné čistenie s oplachovaním

Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

Patent Skin Barrier Therapy™

Atoderm Intensive Umývacia kocka

(Napíšte prvú recenziu)

Jemná čistiaca a protisvrbivá umývacia kocka.

Pre koho ?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Starostlivosť o pokožku cez deň

Suchá až veľmi suchá citlivá pokožka

Patent D.A.F.

Atoderm Krém na ruky & nechty

(2 hodnotenia)

Výživný krém pre jemné a hebké ruky. 8h hydratácia.

Pre koho ?

Dospelí, Deti

Starostlivosť o pokožku cez deň

Poškodené ruky, mikrotrhlinky/prasklinky

Technológia Antalgicine ™

Cicabio Krém na ruky

(Napíšte prvú recenziu)

Regeneračný balzam s efektom "druhej kože". Okamžitá úľava pre ruky.

Pre koho ?

Pre celú rodinu (deti staršie ako 3 roky)