Atoderm Sprchový olej

24-hodinová hydratácia a okamžitý komfort priamo zo sprchy.

Každodenné čistenie s oplachovaním

Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

Patent Skin Barrier Therapy

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Po 27 dňoch je pokožka o 26 % viac hydratovaná.*

 • Intenzívne vyživuje
 • Upokojuje podráždenie
 • Čistí, obnovuje lipidy a upokojuje
 • Rešpektuje tú najcitlivejšiu pokožku
 • Zanecháva pokožku zamatovo hebkú, navracia pocit komfortu
 • Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Nekomedogénny – Veľmi ľahká pena – Krémový a zamatový olej – Nemastný – Neobsahuje mydlo – Neštípe v očiach – Jemne parfumovaný
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  20,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Atoderm Sprchový olej upokojuje a chráni pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi vďaka svojmu jedinečnému zloženiu tvorenému rastlinnými biolipidmi, vitamínom PP a patentom Barrier Skin Therapy. (1) a (2) Rastlinné biolipidy* upokojujú pocit pnutia a zvyšujú odolnosť pokožky tak, že na nej obnovujú ochranný film. Vitamín PP stimuluje syntézu lipidov, čím umožňuje dlhodobé obnovenie kožnej bariéry. Patent Skin Barrier therapy™ biologicky bráni adhézii baktérií (Staphylococcus aureus) zodpovedných za zhoršenie podráždenia pokožky. Patentovaný prírodný komplex D.A.F™ zvyšuje prah tolerancie pokožky.

  * Estery z kokosového orecha a slnečnice

  Body Telo
  Face Tvár
  Hands Ruky

  Raz alebo dvakrát za deň – 7 dní v týždni

  • Krok 1 Pri sprchovaní alebo kúpaní naneste na vlhkú pokožku.
  • Krok 2 Opláchnite.
  • Krok 3 Na dosiahnutie ešte lepších výsledkov použite následne produkt starostlivosti o pokožku z radu Atoderm.

  Ak suchosť pokožky pretrváva, obráťte sa na lekára.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Suchá, veľmi suchá až podráždená pokožka môže viesť k poškodeniu kožnej bariéry, ktoré vedie k dehydratácií a preniknutiu alergénov do kože. Koža pritom stráca svoju mäkkosť a vláčnosť. Stáva sa drsnejšou a má tendenciu k pocitom pnutia až svrbenia. K tomu sa pridávajú vonkajšie faktory ako zima, zmeny teploty a polútanty, ktorým naša pokožka denno-denne odoláva. Preto je výber produktu hygieny nesmierne dôležitý, pričom je nevyhnutné ho prispôsobiť citlivosti pokožky.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Zanecháva pokožku zamatovo hebkú, navracia pocit komfortu
  80 % účastníkov štúdie potvrdilo, že pokožka je po použití ihneď zmäkčená, bez nepríjemných pocitov a zamatovo hebká (1)

  Zobraziť zdroje

  Vysoko vyživujúci
  Zvýši hydratáciu pokožky o +26 % po 27 dňoch používania. Toto zvýšenie môže dosiahnuť až 39 %. 24hodinový hydratačný účinok. (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Na povrchu pokožky sa prirodzene vyskytujú baktérie, ktoré majú pre jej rovnováhu zásadný význam. V prípade pokožky so sklonom k atopii môže nadmerné množstvo určitých baktérií spôsobiť zhoršenie stavu pokožky. Tento patentovaný komplex obmedzuje adhéziu baktérií na povrchu pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  5/5

  2 hodnotenia
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  anonymous a. | | | 30 apríl 2021 10h36
  Vždy v sprche
  Najlepší sprchový olej aký som kedy mala. Máme ho doma stále, pokožka je hebká a užasne vláčna :-)
  Táto recenzia mi pomohla
  0
  Lucia T. | - | 25 – 34 rokov | 15 január 2021 13h42
  ALFA OMEGA každodennej starostlivosti o moju pokožku 🥰
  Od kedy som vyskúšala prvý krát Atoderm sprchovací olej - zamilovala som si ho. Je súčasťou mojej každodennej starostlivosti o pokožku pri sprchovaní. Dal moju pokožku do poriadku. Nie som atopik, ale z času na čas, či už vplyvom zmien počasia, používaním nevhodnej kozmetiky sa mi robili na pokožke lišaje, ale od kedy ho používam, nemám žiadne problémy s pokožkou. Zamilovala si ho aj moja rodina, môj partner, kamaráti. Páči sa mi, že je vhodný pre každého, či už ide o normálnu, suchú, atopickú pokožku, ako aj o tú najcitlivejšiu detskú pokožku. Ja osobne ho používam do kombinácie s Atoderm parfumovaným krémom. Pokožka po ňom je hydratovaná, jemná a vyživená. Odporúčam ❤️.
  Táto recenzia mi pomohla
  0