Allez au contenu Allez à la navigation

Photoderm Bronz Vám zaistí krásne a bezpečné opálenie


Teplé slnečné lúče dokážu zlepšiť náladu každému z nás. V posledných rokoch však pribúda faktorov, kvôli ktorým by sme sa slnku mali radšej vyhýbať. Dermatológovia a lekári nás varujú, jednak pred nebezpečným UVB žiarením spôsobujúcim rakovinu kože, ako aj pred UVA žiarením, ktoré je príčinou starnutia pokožky.

Bezpečné opaľovanie

Ponúkame riešenie v podobe unikátnych produktov Photoderm BRONZ, ktoré okrem vysokej ochrany pred UVA a UVB žiarením obsahujú ako jediné na trhu patentovaný komplex BUNKOVEJ BIOOCHRANY™. Ten dokáže vďaka obsahu účinných látok a antioxidantov spoľahlivo ochrániť DNA kožných buniek, zachytiť voľné radikály a bojovať tak efektívne proti starnutiu pokožky.


BRONZ bez starostí

Významným bonusom produktov Photoderm BRONZ je naviac získanie vytúženého bronzového a dlhotrvajúceho opálenia. Produkty totiž obsahujú hexapeptid a oxid medi, ktoré podporujú pri kontakte so slnkom tvorbu pigmentu, čím dochádza k vyššej produkcii kožného farbiva.

Výsledkom je nádherná bronzová pokožka s dlhodobým efektom.

Ako získať bezpečné a BRONZOVÉ opálenie

Slnečná ochrana

Photoderm
BRONZ Olej

SPF 30
Olej 200 ml

Prirodzená stimulácia opálenia Chráni pred slnkom a zároveň aktivuje, zintenzívňuje a dlhodobo predlžuje opálenie Tvár, telo, vlasy Vhodný i na mokrú pokožku Nezanecháva mastný film na pokožke

Viac informácií


Photoderm
BRONZ Sprej

SPF 30 | SPF 50+
Sprej 200 ml

Prirodzená stimulácia opáleniaChráni pred slnkom a zároveň aktivuje, zintenzívňuje a dlhodobo predlžuje opálenie

Viac informácií

Starostlivosť po opaľovaní

Photoderm
After sun

Sprej SOS 125 ml
Mlieko 500 ml

Po opaľovaní Upokojuje spálenú pokožku alebo pokožku podráždenú slnkom Zaisťuje dlhodobú hydratáciu a predlžuje opálenie Okamžitý chladivý efekt

Viac informácií

Dodržujte odporúčanú ochranu pred UV žiarením


a1

1. Je nutné chrániť pred slnkom už i malé deti,
a to tým, že im budete nanášať každé 2 hodiny krém s vysokým ochranným faktorom. Dbajte na to, aby mali pri pobyte na slnku tričko, pokrývku hlavy a slnečné okuliare. Deti do 3 rokov na slnku neodhaľujte.


a

2. V priebehu leta sa medzi 11. -15. hodinou vyhnite slneniu.
UV žiarenie v túto dobu dosahuje svoje maximum.


a

3. Vyhnite sa nadmernému slneniu, a to i v prípade, že ste použili ochranný krém. Krém je potrebné nanášať každé dve hodiny.


a

4. Nezabudnite na slnečné okuliare. UV žiarenie je síce okom neviditeľné, ale môže poškodiť zrak.


a

5. Po aplikácii parfumu na pokožku sa vyhnite priamemu kontaktu so slnkom, pretože môže vyvolať vznik škvŕn, alergie alebo spálenie pokožky.


a

6. Nepodľahnite falošnému presvedčeniu, že pri plávaní alebo počas vetra nie je potrebné myslieť na ochranu pred slnečným žiarením.


a

7. Vyhýbajte sa opaľovaniu bez ochrany a uprednostnite ten druh ochranného krému, pri ktorom je ochranný faktor vyšší ako 30.


a

8. Po kúpaní sa radšej do sucha utrite, akoby ste sa voľne nechali osušiť slnkom: kvapky vody totiž napomáhajú rýchlejšiemu vstrebávaniu slnečného žiarenia do pokožky, čím hrozí riziko úpalu.


a

9. Nezabúdajte na pitný režim, denne sa odporúča vypiť najmenej 2 litre vody.


a

10. Pred slnkom sa chráňte i vtedy, ak je pod mrakom, pretože mraky prepúšťajú viac než 90% UV žiarenia (z toho najviac UVA).

Kde nájdete produkty Photoderm

Zadajte PSČ alebo názov mesta a vyhľadajte si pohodlne našu najbližšiu partnerskú lekáreň

 

Slovenčina