ABCDerm Šampón

Na citlivé umývanie jemnej pokožky a vláskov malých detí u detí.

Každodenné čistenie s oplachovaním

Normálna pokožka dojčiat a detí Suchá pokožka dojčiat a detí

DERMATOLOGICKÝ ZÁVÄZOK ABCDerm

Pre koho?

Dojčatá, Deti

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Obľúbené rodičmi

Rešpektuje vlasovú pokožku: 96 %.*

 • Jemne a účinne čistí
 • Vlasy zanechá hodvábne a ľahko rozčesateľné
 • Dobrá kožná a očná znášanlivosť – Neštípe v očiach
  Zobraziť zdroje

  Odporúčaná cena 11,89 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  ABCDerm Šampón je osobitne vytvorený v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm. Tento jemný šampón rešpektuje vlasovú pokožku detí vďaka jemným čistiacim povrchovým látkam.

  CUIR CHEVELU Vlasy a pokožka hlavy

  Niekoľkokrát za týždeň

  • Krok 1 Naneste na mokré vlasy.
  • Krok 2 Vytvorte penu.
  • Krok 3 Dôkladne opláchnite.
  • Krok 4 Vlásky rozčešte.

  Z hygienických dôvodov odporúčame, aby ste tubu s produktom po použití dobre uzavreli.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pokožka a vlasy najmenších detí majú osobitné vlastnosti a sú veľmi jemné. Vyvíja sa v prvých týždňoch a mesiacoch a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa mohla adaptovať na prostredie.

  Testované pod pediatrickou kontrolou

  Účinne čistí Čistí veľmi dobre: 100 %* Rešpektuje rovnováhu vlasov Rešpektuje vlasovú pokožku: 96 %* Vlasy zanechá lesklé Lesklé vlasy: 91 %*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Cieľom pokročilého výskumu značky BIODERMA – experta na ekobiológiu pokožky – je ochrana a obnova prirodzenej fyziologickej rovnováhy pokožky každého typu vrátane veľmi jemnej detskej pokožky. Poskytovanie bezpečných produktov pre detskú pokožku a rešpektovanie jej vlastností predstavuje základné princípy radu ABCDerm.

  Zobraziť zoznam zložiek