Atoderm Intensive eye

Každodenná starostlivosť 3v1 na podráždené očné viečka: upokojuje, obnovuje a odstraňuje make-up.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Veľmi suché, podráždené až atopické očné viečka

Patent Skin Barrier Therapy™

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Účinnosť preukázaná klinickou štúdiou

Pocit svrbenia: –95 %.*

ATODERM INTENSIVE EYE

 • Okamžite a dlhodobo upokojuje pocity svrbenia
 • Znižuje suchosť a začervenanie pleti
 • Zvláčňuje a vyživuje pleť
 • Odstraňuje make-up, nečistoty
 • Chráni pleť
 • Znižuje prekrvenie
 • Dobrý poklad pod make-up – Neparfumovaný –Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Vhodný pri nosení kontaktných šošoviek a pre citlivé oči.
 • Inovatívna a jednoduchá rutina umožňujúca používať čo najmenej výrobkov či zložiek, ako aj zmierniť trenie očných viečok.
 • Zobraziť zdroje

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Atoderm Intensive Eye je prvý produkt starostlivosti 3 v 1 značky BIODERMA, ktorý bojuje proti príznakom podráždenia očných viečok:

  1) UPOKOJUJE: Enoxolón cieli na faktory spôsobujúce pocity svrbenia a dlhodobo upokojuje pleť.

  2) OBNOVUJE:
  – Exkluzívna technológia Lipigenium™ stimuluje tvorbu lipidov a obnovuje účinnú kožnú bariéru.
  – Patentovaný komplex Skin Barrier Therapy obmedzuje adhéziu určitých baktérií (staphylococcus aureus) na povrchu pleti. Tieto baktérie môžu zhoršovať suchosť pokožky.
  – Kyselina hyalurónová, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke, vytvára neokluzívny hydratujúci film. Zadržiava vodu na povrchu pleti a funguje ako zásobník vody.

  3) ODSTRAŇUJE MAKE-UP: Kombinácia 3 olejov odstraňuje make-up a nečistoty z pleti.
  Výsledky: pleť je upokojená a posilnená a dlhodobo sa obnovuje jej komfort.

  BIODERMA je značka založená na ekobiológii, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a ochranu jej zdravia. Dlhodobo.
  Tento prístup pomáha posilňovať prirodzené mechanizmy pleti a učí ju lepšie fungovať bez nadmerného ošetrovania.

  Face Tvár
  Eyes Oči a očné viečka

  Raz alebo dvakrát za deň. Naneste na podráždené očné viečka. Ráno ako produkt na starostlivosť. Možno použiť ako podklad pod make-up. Večer ako produkt na starostlivosť a/alebo na odstránenie make-upu pomocou vatového tampóna. GESTÁ VÝLUČNE NAVRHNUTÉ PRE ATODERM INTENSIVE EYE: Atoderm Intensive eye, úplná novinka, pokiaľ ide o pôsobenie troch účinkov v jednom produkte a použitie v prípadoch vzplanutia a remisie, uvádza aj novú techniku používania. Nový prístup, osobitne určený pre tento produkt na čistenie a starostlivosť, presne spĺňa očakávania tých, ktorí trpia podráždením očných viečok: len jediný produkt na mnohoraké použitie, ktorý predchádza opakovanému treniu a podráždeniu. Atoderm Intensive eye možno použiť: ako produkt na upokojenie a reparáciu pleti a/alebo ako produkt na čistenie/odstraňovanie make-upu na jemné odstránenie všetkých nečistôt. Drenáž pleti pred každým použitím produktu umožňuje znížiť jej prekrvenie alebo zbaviť sa toxínov v prípade vzplanutí. Zahrnutie produktu Atoderm Intensive eye do každodennej rutiny starostlivosti o pleť zaručuje rešpekt k očným viečkam, posilňuje ich a predchádza budúcim vzplanutiam.

  • Krok 1 MASÁŽ: Pred použitím produktu odporúčame pleť jemne pomasírovať:

   1- ZATLAČTE NA 3 MIESTACH, MASÍRUJTE SMEROM VON AJ DNU 3x, POMASÍRUJTE CELÚ TVÁR SMEROM KU KRKU
   2- POUŽITE ATODERM INTENSIVE EYE NA UPOKOJENE PODRÁŽDENIA A SVRBENIA, NANESTE MALÉ MNOŽSTVO KRÉMU VEĽKOSTI ZRNKA RYŽE OKOLO OČÍ, ROZOTRITE SMEROM VON A OPAKUJTE 3X
   3- POMASÍRUJTE CELÚ TVÁR SMEROM KU KRKU
  • Krok 2 AKO KAŽDODENNÝ PRODUKT NA ČISTENIE/ODSTRAŇOVANIE MAKE-UPU:
   1 – Nanesenie: Naneste malé množstvo Atoderm Intensive eye na horné očné viečko.
   2 – Čistenie: Krúživými pohybmi rozotrite produkt po celom očnom viečku.
   3 – Čistenie: Rozotrite produkt na riasy od korienkov ku koncom na odstránenie farby na riasy.
   4 – Použitie vatového tampóna (len v prípade remisie):
   Zotrite make-up vatovým tampónom od vnútorného kútika k vonkajšiemu kútiku na očných viečkach a od korienkov po špičky rias.
  • Krok 3 AKO DENNÁ STAROSTLIVOSŤ:
   1 – Nanesenie: Naneste malé množstvo produktu (ako zrnko ryže) na očné viečka, od dolného vnútorného kútika k hornému vnútornému kútiku očí. Produkt by sa nemal nanášať príliš blízko k očiam (približne 2 cm).
   2 – Masáž: Potom ľahko vyhlaďte smerom von 3 strednými prstami. Zopakujte 3-krát.

  Raz alebo dvakrát za deň

  • Krok 1 Naneste na podráždené očné viečka po dermokortikoidoch.

  Neoplachujte. Vhodné na samostatné denné použitie alebo v kombinácii s dermokortikosteroidmi. Vhodné pri nosení kontaktných šošoviek a pre citlivé oči. Len na vonkajšie použitie. Ak suchosť pokožky pretrváva, obráťte sa na lekára.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pleť v okolí očí je mimoriadne jemná: je 3-krát až 4-krát tenšia než zvyšok pleti. Očné viečka sú preto náchylné na podráždenie, ktoré sa prejavuje týmito príznakmi: suchosť, svrbenie, začervenanie a opuch. Väčšinou súvisí s týmito prejavmi: atopickou dermatitídou, alergiou alebo dráždivou kontaktnou dermatitídou. Podráždenie môže spôsobiť alebo zhoršiť: priamy kontakt s iritantmi (použitie nevhodného make-upu), kontakt so vzduchom (znečistenie, peľ, prach) alebo kontakt s časticami na rukách: lak na nechty, nikel, farba na vlasy. Podráždenie očných viečok postihuje najčastejšie ženy, ktore používajú make-up, ktorý môže iritantom. Podráždenie očí je veľmi nepríjemné a vytvára estetický komplex. Preto je nutné starať sa o očné viečka: vyberať si vhodné produkty na posilnenie pleti, a tak predchádzať opakovanému výskytu podráždenia, obmedziť nanášanie produktov, a tým aj zložiek, na tieto citlivé miesta.

  Výsledky overené klinickými štúdiami

  Vyživuje
  Zanecháva okamžite vyživenú pleť: 91 % (1)

  Odstraňuje make-up
  Zanecháva pleť čistú a zbavenú nečistôt: 84 % (1)
  Odstraňuje make-up z pleti: 80 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Upokojuje
  Pocit svrbenia: -95 % (2)
  Pnutie: -92 % (2)

  Znižuje suchosť pleti
  Suchosť: -89 % (2)

  Hydratuje
  Hydratácia pretrváva dlhšie než 24 hodín (3)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Baktérie sa prirodzene nachádzajú na povrchu pokožky a ich rovnováha je dôležitá, najmä pri atopickej pokožke. Tento patent blokuje adhéziu baktérií na povrchu pokožky.

  Pokožka plní prirodzenú funkciu bariéry, ktorá chráni pred vonkajším prostredím. Suchej atopickej pokožke však chýbajú lipidy a proteíny a bohužial tak nemôže plniť svoju funkciu. Táto technológia efektívne obnovuje kožnú bariéru.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  5/5

  3 hodnotenia
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  5/ 5
  Je výborný
  Produkt hneď ukľudnil moje šupinaté, začervenané viečka. Pomohol mi aj pri alergickej reakcii na očnú linku. Nezanecháva nepríjemný pocit na viečkach. Pomohol mi aj na šupiny na obočí. Odporúčam a určite budem opakovane kupovať
  Táto recenzia mi pomohla
  0
  5/ 5
  Krem
  Velmi jemny a nestipe ked sa dostane do oci...pokozka je hned jemna
  Táto recenzia mi pomohla
  0
  5/ 5
  Multitasker
  Za mňa multiprodukt na mnohé použitie, hlavne pri cestovaní mi nahradí aj odlicovac aj krém na oči, najviac mi vyhovuje v zime. Bez vône a krásne sa vstrebe. Natierame sa s ním všetci od radu od detí až po dospelých
  Táto recenzia mi pomohla
  0

  Každodenné čistenie s oplachovaním

  Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

  Patent Skin Barrier Therapy™

  Atoderm Intensive gel moussant

  (3 hodnotenia)

  Jemný čistiaci a protisvrbivý gél.

  Pre koho ?

  Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

  Každodenné čistenie s oplachovaním

  Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

  Patent Skin Barrier Therapy™

  Atoderm Intensive Umývacia kocka

  (Napíšte prvú recenziu)

  Jemná čistiaca a protisvrbivá umývacia kocka.

  Pre koho ?

  Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

  Každodenné čistenie s oplachovaním

  Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

  Patent Skin Barrier Therapy™

  Atoderm Sprchový olej

  (19 hodnotení)

  24-hodinová hydratácia a okamžitý komfort priamo zo sprchy.

  Pre koho ?

  Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

  Starostlivosť o pokožku cez deň

  Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

  Patent Skin Barrier Therapy™

  Atoderm Intensive baume

  (9 hodnotení)

  Intenzívna protisvrbivá a obnovujúca starostlivosť. Vysoko upokojujúci a vyživujúci.

  Pre koho ?

  Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

  Starostlivosť o pokožku cez deň

  Suchá až veľmi suchá citlivá pokožka Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

  Patent Skin Barrier Therapy™

  Atoderm Préventive

  (Napíšte prvú recenziu)

  Vyživujúci a ochranný krém vhodný na pokožku ihneď od narodenia.

  Pre koho ?

  Deti, Dojčatá