Atoderm Intensive Gel moussant

Jemný čistiaci a protisvrbivý gél.

Každodenné čistenie s oplachovaním

Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

Patent Skin Barrier Therapy

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Účinnosť preukázaná dermatologickými štúdiami

Navracia pleti komfort (u 85 % dobrovoľníkov)

 • Jemne čistí
 • Upokojuje nepríjemné pocity a podráždenie
 • Chráni pokožku pred suchosťou
 • Rešpektuje rovnováhu pokožky
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Výborne sa oplachuje – Neobsahuje mydlo – Neparfumovaný

  Odporúčaná cena 18,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Vďaka čistiacim látkam a vitamínu PP Atoderm Intensive Gel moussant bojuje proti množeniu mikroorganizmov a prieniku iritant, ktoré zhoršujú suchosť pokožky. Atoderm Intensive Gel Moussant zmierňuje pocity dyskomfortu a podráždenie a pomáha biologicky posilniť kožnú bariéru.

  Body Telo
  Face Tvár

  Ráno a/alebo večer

  • Krok 1 Naneste Atoderm Intensive Gel Moussant na vlhkú pokožku.
  • Krok 2 Napeňte a potom dôkladne opláchnite.
  • Krok 3 Jemne osušte.
  • Krok 4 Potom použite Atoderm Intensive Baume.

  Ak suchosť pretrváva, obráťte sa na lekára. Vhodný pre novorodencov, s výnimkou predčasne narodených detí.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Veľmi suchá pokožka sa vyznačuje dyskomfortom, pnutím a prípadne aj svrbením a prasklinami, ktoré sú viditeľné na najviac exponovaných alebo krehkých miestach pokožky. Podráždená až atopická pokožka sa vyznačuje extrémnou suchosťou a červenými škvrnami, ktoré sú často pokryté drobnými pľuzgierikmi, ktoré spôsobujú svrbenie.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Upokojuje Pokožka sa upokojila u 90 % dobrovoľníkov.* Pokožka je komfortnejšia u 85 % dobrovoľníkov.* Chráni pokožku pred suchosťou Pokožka sa lepšie hydratovala u 90 % dobrovoľníkov.*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Na povrchu pokožky sa prirodzene vyskytujú baktérie, ktoré majú pre jej rovnováhu zásadný význam. V prípade pokožky so sklonom k atopii môže nadmerné množstvo určitých baktérií spôsobiť zhoršenie stavu pokožky. Tento patentovaný komplex obmedzuje adhéziu baktérií na povrchu pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek