Hydrabio Brume

Dermálna voda s upokojujúcimi účinkami pre zabezpečenie komfortu citlivej pokožky.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent D.A.F.

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Jednoduchý na použitie

Osvedčená účinnosť

Osviežujúci účinok: 95 %.*

 • Uľavuje od pocitu pálenia a svrbenia
 • Okamžite osviežuje
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Neparfumovaný Uľavuje od pocitu pálenia a svrbenia
 • Okamžite osviežuje
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  13,19 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Vďaka perfektnej rovnováhe minerálnych solí a stopových prvkov Hydrabio Brum absolútne rešpektuje biologické a fyziologické vlastnosti, vďaka čomu je ideálnym pomocníkom pre citlivú a dehydratovanú pokožku v boji proti rôznym reaktívnym príznakom (dermatologický zákrok, porezania žiletkou, spálenie od slnka atď.) a dyskomfortu .
  Jedinečné zloženie patentovaného komplexu D.A.F.™ pomáha zvyšovať prah tolerancie pokožky.
  Aktívne upokojujúce zložky (manitol, zinok) rýchlo a trvalo uľavujú pokožke. Pokožka je upokojená a rozžiarená.

  Face FACE
  Body Telo

  Nastriekajte tak často, ako je to potrebné.

  • Krok 1 Nastriekajte na pokožku
  • Krok 2 Po aplikácii nechajte zaschnúť.

  Neaplikujte na poškodenú alebo mokvajúcu pokožku. Varovanie Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Nefajčite. Nádobku neprepichujte ani nespaľujte, a to ani po vypotrebovaní. Chráňte pred slnečným svetlom. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádobu skladujte v dobre vetranej miestnosti. Nevdychujte úmyselne. V prípade nehody alebo nevoľnosti okamžite vyhľadajte lekára (ak je to možné, ukážte mu obal).

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Každý deň stráca pleť vodu a táto každodenná strata trápi všetkých mužov aj ženy každého veku alebo typu pleti po celom svete. Pokožka je šikovný a dynamický ekosystém, ktorý je v permanentnej interakcii s prostredím. Za normálnych podmienok by sa pokožka prirodzene znovu hydratovala, ale niektoré vonkajšie faktory, ako napríklad znečistenie, UV žiarenie, tabak, alkohol, únava, stres a klimatické zmeny zvyšujú dehydratáciu pokožky a oslabujú tak jej prirodzené mechanizmy. Pleť už nie je schopná správne regenerovať prirodzenú hydratáciu a je dehydrovaná. Pleť vyzerá unavene, začnú sa tvoriť jemné vrásky a objavuje sa pocit pnutia. Pleť stráca svoj prirodzený odtieň a stáva sa mdlou.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Upokojuje
  Pokožka bez nepríjemných pocitov: 70 %*
  Upokojená pokožka: 75 %*

  Osviežuje
  Osviežujúci účinok: 95 %*

  Zobraziť zdroje

  Hydratuje
  Dlhodobá hydratácia: 75 % *

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek