cells

Tvárové séra, cenené pre svoj bezkonkurenčný výkon, si vydobyli pozíciu číslo 1 v našich rutinách starostlivosti o pleť z dvoch hlavných dôvodov: ich technológie a ich použitie. 

High-tech: 

- Formát séra je výsledkom najpokročilejšieho typu výskumu s najvyššou koncentráciou účinných látok, čo je samo osebe dôkazom maximálnej účinnosti. 

- Prínosy sú špecificky cielené na základe zvolených účinných látok. 

woman applying serum to keep hydrated skin

Použitie: 

- Séra majú tekutú a ľahkú textúru schopnú rýchlo a hlboko preniknúť do pokožky, pripraviť ju na ďalšiu starostlivosť a získať optimálny výsledok. 

- Ľahko sa nanášajú a sú dokonale prispôsobené efektívnej rutine starostlivosti o pleť, ktorá cieli presne na to podstatné. 

Ako používať hydratačné sérum na tvár? 

S neprekonateľnou koncentráciou aktívnych zložiek poskytuje Hydrabio Hyalu+ sérum vašej pleti tie najlepšie výsledky. Nech už máte akýkoľvek typ pleti, je to základ vašej starostlivosti o pleť. 

Prvý prípravný krok vášho každodenného rituálu starostlivosti o pleť.

Hydrabio Hyalu+ sérum sa aplikuje na pleť vyčistenú produktom hygieny z radu Hydrabio. Prenikne hlboko do vašej pokožky a optimalizuje účinky následne aplikovaných produktov. 

Významná inovácia Biodermy, Hydrabio Hyalu+ sérum, prináša originálny ekobiologický prístup k problémom s dehydratáciou a prvými známkami starnutia. 

  

Spoločnosť NAOS považuje pokožku za ekosystém, ktorý je v neustálom kontakte so svojím prostredím, a preto vo svojich produktoch používa prírodné zdroje, ktoré jej pomáhajú prispôsobiť sa. Niekedy sú však vonkajšie stresory príliš silné a narúšajú sebaobranné schopnosti pokožky. Keď k tomu dôjde, treba stimulovať prirodzené biologické mechanizmy pleti, aby sa vrátila do rovnovážneho stavu. 

  

Cieľom ekobiológie je preto najprv porozumieť príčinám dehydratácie, riešiť ich a tiež brať do úvahy ich dôsledky pre pokožku. Tento prístup inšpiroval špičkovú receptúru pre Hydrabio Hyalu+ sérum. 

Hyalu+serum for hydrated skin

cells

Voda je základným prvkom pre udržanie normálnych funkcií pokožky, ale… 

  • Prirodzené množstvo kyseliny hyalurónovej v epidermis s vekom klesá, čo vedie k vzniku klasických známok dehydratácie a prvých známok starnutia: jemné linky, vrásky, strata pružnosti a objemu.

  • Súčasne klesá kvalita kyseliny hyalurónovej v dermis, čo tieto dôsledky ďalej zhoršuje. 

  • Kyselina hyalurónová vydrží v pokožke menej ako 24 hodín a je nutné ju neustále dopĺňať. 

Zámerom séra Hydrabio Hyalu+

je čo najskôr pôsobiť na príčiny dehydratácie a prvých známok starnutia zlepšením optimálneho množstva a kvality kyseliny hyalurónovej pre napnutú pokožku. 

 

Hydrabio Hyalu+ sérum nielen hydratuje pokožku: toto sérum zabraňuje a znižuje účinky nedostatku vody na vrásky, jemné linky, textúru pleti a žiarivosť, a to využitím všetkých prirodzených výhod obsiahnutých v kyseline hyalurónovej. 

Technológia za inovatívnym sérom kyseliny hyalurónovej 

Mimoriadne anti-age schopnosti kyseliny hyalurónovej sú po prvýkrát spojené v unikátnej technológii: dvojité pôsobenie na príčiny vo vnútri pleti a následky viditeľné navonok. 

Technológia Hyalu+

„Hubovitý efekt“ pre doplnenie a stabilizáciu zásob vody v epidermis. 

Okamžitá hydratácia pomocou vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá pôsobí na epidermálny povrch. 

Trvalá hydratácia pomocou exkluzívneho hydratačného cukru, ktorý preniká hlboko do pokožky a má dvojaký účinok: 

- Stimuluje prirodzenú produkciu kyseliny hyalurónovej, aby mala vždy optimálnu hladinu. 

- Chráni kvalitu prirodzenej kyseliny hyalurónovej a optimalizuje jej životný cyklus. 

Aktívne zložky séra Hydrabio Hyalu+ 

Pôsobí proti dehydratácii vďaka niacínamidu, ktorý posilňuje bariérovú funkciu pokožky. 

Antioxidačné pôsobenie vďaka karnozínu, ktorý chráni pred oxidačným stresom a príčinami predčasných známok starnutia. 

Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová na stimuláciu produkcie kolagénu 

Biomimetický „výplňový“ efekt, ktorý nahrádza straty objemu zlepšením kvality kyseliny hyalurónovej v dermis a stimuláciou prirodzenej produkcie kyseliny hyalurónovej samotnou pokožkou. 

Vypĺňa pokožku, prispieva k spevneniu a tonizácii tkanív, vyhladzuje vrásky a jemné linky, ktoré sú už viditeľné. 

Pri aplikácii - + 60 % hydratácia (1)

- Pleť je pružnejšia a s väčším pocitom pohodlia: 96 % (2)

- Okamžitý vyhladzujúci efekt: 90 % (2)
Po 7 dňoch: - Hlboko rehydratuje: 97 % (3)

- Vyhladzuje pokožku: 94 % (3)

- Odhaľuje prirodzený jas: 94 % (3)
Po 28 dňoch: - Pleť je trvalo vyhladená: 94 % (3)

+ 21 % pružnosť(4)

+ 32 % pevnosť(4)

+ 25 % žiarivosť(4)

- Vrásky a jemné linky viditeľne ustupujú: 87 % (3)

- Kožná bariéra je opravená, pokožka je posilnená a chránená pred vonkajšími stresormi: 97 % (3)

1 Meranie hydratačnej sily pomocou korneometrie po 30 minútach, 3 hodinách, 6 hodinách, 8 hodinách a 24 hodinách po aplikácii na 10 subjektoch vo veku od 23 do 69 rokov. 

2 Používateľský test pod dermatologickým dohľadom po dobu 14 dní, % spokojnosti, na 82 dobrovoľníkoch vo veku 35 až 65 rokov. 

3 Používateľský test pod dermatologickým dohľadom po dobu 28 dní, % spokojnosti, na 33 dobrovoľníkoch vo veku 31 až 60 rokov. 

4 Hodnotenie tolerancie a účinnosti na 33 dobrovoľníkoch vo veku 31 až 60 rokov s dvoma aplikáciami denne počas 28 dní s dermatologickým hodnotením. 

Hydrabio Hyalu+ sérum sa ľahko a príjemne nanáša, má ultra ľahkú sviežu gélovú textúru. Preniká hlboko do pokožky bez pocitu lepkavosti alebo mastnoty, vypína a hydratuje pokožku. Toto nové hydratačné a vypĺňajúce sérum je ideálne pre dodanie objemu a jasu pleti a zároveň ju robí pružnou. Môže byť použité ako pre ženy, tak aj pre mužov. 

 

Presentation of the Hydrabio Hyalu+serum bottle