Photoderm Aquafluid tmavý SPF 50+

Hydratačná zmatňujúca a zjednocujúca opaľovacia starostlivosť s osviežujúcou textúrou.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Technológia SUN ACTIVE DEFENSE

Zvyšuje ochranné mechanizmy pokožky o 24 % *

  • Zaručuje veľmi vysokú UVA/UVB ochranu
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnkom, Posilnený proti UVA žiareniu
  • 8-hodinová hydratácia
  • Zanecháva pleť suchú na dotyk
  • Rozjasňuje pleť

Zloženie na báze vody - Ultraľahká a svieža textúra - Nelepí - Nemastí - Vynikajúci podklad pod make-up - Neperfumovaný - Veľmi dobrá znášanlivosť s pleťou a očami - Nekomedogénny - Odolný voči vode, -Horúčavy a vysoká vlhkosť

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Keď vystavujeme pokožku slnku, vystavujeme ju dvom typom UV žiarenia: - UVB, ktoré predstavuje 5 % UV spektra a je zodpovedné za viditeľné účinky, ako je opálenie alebo spálenie, - UVA, ktoré predstavuje 95 % UV spektra, preniká hlbšie do vrstiev pokožky a je zodpovedné za neviditeľné účinky, ako je oxidačný stres alebo znížená obranyschopnosť pokožky. To následne vedie k viditeľným následkom, ako je starnutie pokožky alebo rakovina kože. Aby sa zabránilo týmto vedľajším účinkom a zároveň sa pokožka nezaťažovala, vyvinula BIODERMA technológiu "SUN ACTIVE DEFENSE", pokročilú ochranu pred slnkom so zvýšenou UVA ochranou. Kombinuje UV filtre a patentovanú biologickú ochranu, ktorá zlepšuje obranyschopnosť pokožky. Poskytuje dlhodobú starostlivosť o zdravie pokožky vystavenej slnku a zároveň umožňuje: +24 % ochranu imunitnej ochrany pokožky* + 26 % ochranu pred oxidačným stresom*.

Face FACE
Neck Krk

Nanášajte niekoľkokrát denne, keď ste na slnku. K dispozícii je aj tmavý odtieň alebo bez odtieňa.

  • Krok 1 Nanášajte rovnomerne a hojne denne na tvár a krk pred pobytom na slnku (príliš malé množstvo prípravku znižuje úroveň ochrany pred slnkom).
  • Krok 2 Po spotení, plávaní alebo vysušení uterákom aplikujte krém znovu, aby ste zachovali ochranu.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí: Dávajte pozor, aby ste sa nezašpinili. Naneste na zdravú pokožku. Nadmerné vystavenie vystavenie sa slnku môže spôsobiť škody aj pri používaní ochrany pred slnkom.

"

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Pohodlné používanie

Produkt je po nanesení na pokožku svieži pre 80 % používateľov (1)

Textúra je ľahká pre 90 % používateľov (1)


Lahký

8 hod. Hydratácia (2)

Zanecháva pleť hydratovanú u 87 % používateľov (1)


Zjednocuje

Zjednocuje pleť u 80 % používateľov (1)

Dodáva pleti zdravý lesk u 90 % používateľov (1)

Zobraziť zdroje

Zachováva zdravie pokožky

+24% ochrana imunitnej ochrany pokožky (3)

+26% ochrana pred oxidačným stresom (3)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!