Photoderm BRONZ Olej SPF 30

Prvý suchý opaľovací olej SPF 30, ktorý aktivuje a predlžuje prirodzené opálenie.

Najlepšie sa predáva

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Citlivá pokožka Fotoprotekcia pri opaľovaní

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Osvedčená účinnosť

Produkt stimuluje prirodzené opálenie: 94 %.*

 • Ponúka vysokú optimalizovanú ochranu proti UVA/UVB a škodlivým účinkom UV žiarenia a voľným radikálom (spálenie, intolerancia voči slnku, oxidačný stres atď.).
 • Biologicky aktivuje prirodzené opálenie
 • Aktivuje prirodzené ochranné prvky pokožky, chráni pred poškodením jej buniek
 • Nekomedogénny – Silná vodoodolnosť – MOKRÁ POKOŽKA – Nelepivý – Nemastný – Neviditeľná textúra
  Zobraziť zdroje

  Odporúčaná cena 22,49 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  BIODERMA innovation, komplex BRONZ stimuluje prirodzené biologické opálenie. Okrem ochrany povrchu proti UVA/UVB (systémy filtrov) ponúka Photoderm BRONZ Olej SPF30 antioxidačné účinky. Vitamín E chráni bunky pokožky proti škodlivým účinkom UV lúčov a bráni predčasnému starnutiu pokožky.

  Face Tvár
  Body Telo
  CUIR CHEVELU Vlasy a pokožka hlavy

  Niekoľkokrát za deň pri vystavení slnku

  • Krok 1 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 2 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.

  Zabráňte kontaktu s látkami. Nanášajte na zdravú pokožku. Pred nanesením na tvár nastriekajte produkt na dlaň. Nerozstrekujte smerom k očiam. Nevhodný pre tehotné ženy. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá a malé deti. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Všetky typy pokožky nereagujú rovnako na slnečné žiarenie, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Transparentný Textúra je neviditeľná: 91 % (1) Je možné nanášať na mokrú pokožku (2)

  Zobraziť zdroje

  Stimuluje prirodzené opaľovanie Produkt stimuluje prirodzené opaľovanie: 94 % (1) Veľmi vysoká vodoodolnosť Photoderm BRONZ Huile sèche SPF30 má priemernú mieru retencie viac než 50 % po štyroch 20-minútových kúpeľoch (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Zobraziť zoznam zložiek