Photoderm BRONZ SPF 50+

Veľmi vysoká fotoochrana, ktorá biologicky aktivuje prirodzený proces opaľovania.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Fotoprotekcia pri opaľovaní Citlivá pokožka

Patent Bunkovej Bioochrany

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Osvedčená účinnosť

Produkt predlžuje prirodzené opálenie: 91 %.*

 • Ponúka veľmi vysokú optimalizovanú ochranu proti UVA/UVB a škodlivým účinkom UV žiarenia a voľným radikálom (spálenie, intolerancia voči slnku, oxidačný stres atď.).
 • Biologicky aktivuje prirodzené opálenie
 • Aktivuje prirodzené ochranné prvky pokožky, chráni pred poškodením jej buniek
 • Extra ľahká neviditeľná textúra – Nemastný – Nekomedogénny – Vysoká vodoodolnosť
  Zobraziť zdroje

  Odporúčaná cena 26,49 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  BIODERMA innovation, komplex BRONZ stimuluje prirodzené biologické opálenie. Okrem povrchových filtrov UVA/UVB ponúka Photoderm BRONZ Olej SPF30 antioxidačné účinky. Vitamín E chráni bunky pokožky proti škodlivým účinkom UV lúčov a bráni predčasnému starnutiu pokožky.

  Face Tvár
  Body Telo

  Niekoľkokrát za deň pri vystavení slnku

  • Krok 1 Naneste rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 2 Aplikáciu opakujte vždy pred kúpaním a po ňom, pri zotretí alebo športovaní.

  Farba produktu je spôsobená kombináciou filtrov. Zabráňte kontaktu s látkami. Nanášajte na zdravú pokožku. Pred nanesením na tvár nastriekajte produkt na dlaň. Nerozstrekujte smerom k očiam. Nevhodný pre tehotné ženy. Nevystavujte slnečnému žiareniu dojčatá a malé deti. Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu škodí vášmu zdraviu.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Všetky typy pokožky nereagujú rovnako na slnečné žiarenie, pretože každý človek má vlastnú fotosenzitivitu charakterizovanú príslušným fototypom.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Stimuluje prirodzené opálenie Produkt zvýrazňuje prirodzené opálenie: 86 % (1) Neviditeľná textúra Textúra produktu je neviditeľná: 87 % (1) Ultra ľahká textúra Textúra je ultra ľahká: 95 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Stimuluje prirodzené opálenie Produkt stimuluje prirodzené opálenie: 87 % (1) Veľmi vysoká vodoodolnosť (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Samotná pokožka chráni svoje bunky pred poškodením súvisiacim s vystavením slnku a spolieha sa pritom na prirodzené ochranné mechanizmy. Niekedy sa však stane, že tieto mechanizmy nestačia. Tento patentovaný komplex posilňuje prirodzený ochranný systém kožných buniek a zvyšuje ich odolnosť proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek