Photoderm COVER Touch MINERAL svetlý SPF 50+

Plne krycia a priedušná minerálna slnečná starostlivosť.

Opaľovacie krémy pre bezpečné a bronzové opálenie

Zmiešaná až mastná pokožka Pokožka so sklonom k akné Alergie na chemické filtre

SUN ACTIVE DEFENSE

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Preukázaná účinnosť

Kontrola mazu 8H.*

  • Zabezpečuje veľmi vysokú UVA/UVB ochranu vďaka 100 % minerálnym filtrom a ochranu pred viditeľným svetlom vďaka oxidom železa
  • SUN ACTIVE DEFENSE: Technológia ochrany pred slnkom, vylepšená proti UVA žiareniu
  • Zlepšuje kvalitu kožného mazu a redukuje výskyt nových nedokonalostí vďaka patentovanej technológii Fluidactiv™ v kombinácii s kyselinou glykolovou a salicylovou
  • Zkrášľuje pleť 8-hodinovým plným krytím
  • Pôsobí na zmiešanú až mastnú pleť tým, že, Tým, že poskytuje 8-hodinovú kontrolu tvorby kožného mazu a umožňuje pokožke dýchať

Neperspirant - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí - Neaknégny - Bez oleja - Odolný voči vode, teplu, vysokej vlhkosti a prenosu


Záväzok k rešpektovaniu vodných ekosystémov:

Zloženie našich opaľovacích produktov je bezpečné pre vodné ekosystémy vrátane koralov.**

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

U pleti so sklonom k akné riešime dilemu, ako ju chrániť pred nepriaznivými účinkami slnka, zároveň znížiť lesk a zabrániť vzniku ďalších nedokonalostí. Teplo prirodzene zvyšuje produkciu kožného mazu, čo sťažuje kombináciu produktu na starostlivosť o pleť s ochranou pred slnkom. Photoderm AKN Mat SPF 30 ponúka vysokú ochranu, ale zároveň je dokonale prispôsobený aknóznej pleti, takže jej nepridáva lesk a neohrozuje jej citlivosť: - Patentovaný komplex Fluidactiv™ biologicky zlepšuje kvalitu kožného mazu, aby zabránil upchávaniu pórov a predchádzal vzniku ďalších vyrážok. - Kyselina salicylová a kyselina glykolová vyhladzujú štruktúru pleti a pomáhajú predchádzať vzniku nových nedokonalostí - Prípravok nezaťažuje pleť a namiesto toho posilňuje vlastné obranné schopnosti pleti a kompenzuje biologické účinky UVA žiarenia. Prináša antioxidačnú ochranu a udržiava obranyschopnosť pokožky pred vplyvom slnečného žiarenia. Výrobok má tekutú textúru, prináša okamžitý zmatňujúci účinok a prispieva k zlepšeniu stavu pleti so sklonom k akné. Stáva sa tak skutočným dermatologickým produktom v starostlivosti o pokožku vystavenú slnku.

Face Tvár
Neck Krk

Na každodenné použitie po aplikácii hydratačnej starostlivosti o pleť.

  • Krok 1 Ak chcete dosiahnuť bezchybnú pleť s matným povrchom bez efektu masky, rozotrite prípravok na pleť od stredu tváre smerom von.
  • Krok 2 Pomocou mixéra alebo štetca na make-up zdokonalíte vzhľad svojej tváre.
  • Krok 3 Rovnomerne a hojne naneste na tvár a krk (malé množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany).
  • Krok 4 Po spotení, plávaní alebo vysušení uterákom krém znovu naneste, aby ste zachovali ochranu.

Vyhnite sa kontaktu s tkaninami. Dospelí. Naneste na zdravú pokožku. Nadmerná expozícia vystavenie sa slnku môže spôsobiť poškodenie aj pri používaní ochrany pred slnkom.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Plné krytie

Dokonale maskuje nedokonalosti pleti u 90 % používateľov (1)


Korektuje a zjednocuje tón pleti Pleť

Korektuje pleť počas celého dňa u 81 % používateľov(1)

Zjednocuje pleť počas celého dňa u 87 % používateľov(1)


Zmení  

Zdokonalí pleť 94 % používateľov a na 8 hodín (1)


Necháva pleť dýchať

+10. 3 % transepidermálna strata vody po jednorazovej aplikácii prípravku (3)

Zobraziť zdroje

Reguluje mastnotu

Pokožka je zmätnená a jej lesk je kontrolovaný po dobu 8 hodín (1)

-22,6 % vylučovania kožného mazu po 28 dňoch používania (2)


Zachováva zdravie pokožky

+24 % ochrana imunitnej obrany pokožky (4)

+26 % ochrana proti oxidačnému stresu (4)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

SUN ACTIVE DEFENSE : vysoce technologická ochrana proti slunci, zesílená proti UVA záření. Spojení UV filtrů a patentované biologické ochrany, která zlepšuje sebeobrannou schopnost pokožky a pomáhá udržovat dlouhodobou péči o její zdraví na slunci.

Zmeny na úrovni kvality a množstva kožného mazu vedú k nedokonalostiam. Tento unikátny patent zamedzuje hustnutiu kožného mazu, upchávaniu pórov a tvorbe nedokonalostí.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

0/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!