Sensibio DS+ Gel moussant

Upokojujúci krém na seboroickú pokožku so šupinami

Každodenné čistenie s oplachovaním

Seboroická dermatitída

Patent D.A.F.

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Osvedčená účinnosť

Pokožka je príjemnejšia: 80 %.*

 • Jemne čistí
 • Redukuje proliferáciu kvasinky Mallasezie
 • Upokojuje podráždenú pokožku
 • Vďaka svojej extra jemnej čistiacej báze bez obsahu mydla a fyziologické hodnote pH rešpektuje rovnováhu pokožky
 • Bez mydla - Neparfumovaný
  Odporúčaná cena
  15,49 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sensibio DS+ Gel Moussant bojuje proti zdroju začervenania a tvorbe šupiniek. Redukuje proliferáciu kvasinky rodu Malassezia, dráždivého agens, ktoré zhoršuje stav pokožky. Penivý gél čistí pleť a obmedzuje tvorbu šupiniek.
  Patentovaný komplex D.A.F.™ zvyšuje prah tolerancie pokožky.

  Body Telo
  Face Tvár

  Ráno a/alebo večer

  • Krok 1 Sensibio DS+ Gel Moussant nanášajte na vlhkú pleť.
  • Krok 2 Vytvorte na pokožke penu.
  • Krok 3 Dôkladne opláchnite.
  • Krok 4 Jemne osušte.
  • Krok 5 Potom použite Sensibio DS+ Crème.

  Vyhnite sa kontaktu s očami.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Začervenanie je spojené so svrbením a s lokalizovanými šupinami v podráždených mastných oblastiach: bočné strany nosa, obočie, čelo a brada.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Jemne čistí
  Pokožka je dobre vyčistená: 100 %*
  Pleť je mäkšia: 100*

  Upokojuje podráždenú pokožku
  Pokožka je príjemnejšia: 80 %

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!