Sensibio H2O

Originálna upokojujúca micelárna voda, ktorá čistí a rešpektuje kožnú bariéru

Každodenné čistenie bez oplachovania

Citlivá pokožka Normálna pleť

Micelárna technológia

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Ocenený

Osvedčená účinnosť

ODSTRAŇUJE AŽ 99 % NEČISTÔT A MAKE-UPU¹

SENSIBIO H2O

Jemné čistenie pleti od nečistôt a odstránenie make-upu z tváre a očí

Vhodná pre jemné aj hĺbkové čistenie pleti

Zachovává 95 % kožného mikrobiomu

Upokojuje

Zabraňuje riziku kožných reakcií

Zachováva prirodzenú rovnováhu pokožky

Veľmi dobrá znášanlivosť 

Bez potreby oplachovania 

Neparfumovaná

Zobraziť zdroje

Bioderma vyvinula pre svoj ikonický produkt Sensibio H2O trvalo udržateľný obal vyrobený z 50 % recyklovaného plastu*.

Jeho zloženie je biologicky odbúrateľné**.

 

*Len fľaša Sensibio H2O 500 ml.

**Recyklovaný plast môže spôsobiť farebné odchýlky a čierne škvrny na fľaši bez toho, aby to ovplyvnilo zloženie.

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Sensibio H2O je odličovacia micelárna voda pre bežnú aj citlivú pleť. Doprajte si jemné a zároveň dôkladné čistenie tváre bez namáhania pokožky.


Odličovacia micelárna voda Sensibio H2O obsahuje micely s excelentnou schopnosťou čistiť a odstraňovať make-up a čistí tvár do hĺbky ráno a večer, a tak bráni nečistotám, aby sa v pokožke ukladali..


Micelárna technológia vyvinutá Laboratóriami BIODERMA je inšpirovaná bunkovými lipidmi prítomnými v pokožke. V dokonalej harmónii s pleťou chráni prirodzený ochranný film.  Vďaka zloženiu s fyziologickou hodnotou pH rešpektuje biologickú rovnováhu pokožky, čo je zásadné pre udržanie jej zdravia.


Sensibio H2O obsahuje vysoko purifikovanú vodu farmaceuticekj kvality. Vďaka komplexu 3 biomimetických upokojujúcich sacharidov účinne predchádza zápalovým procesom v pokožke.


Starostlivý výber zložiek zaisťuje dokonalú toleranciu, vďaka čomu prípadné zvyšky produktu na pokožke pokožku nijako neohrozujú.

Face Tvár
Eyes Oči a očné viečka

Ráno a/alebo večer – 7 dní do týždňa

  • Krok 1 Aplikujte na (ideálne umývateľný) vatový tampón.
  • Krok 2 Jemne si vyčistite a/alebo odstráňte make-up z tváre a očí.
  • Krok 3 Netreba oplachovať.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Citlivá pokožka nie je schopná správne fungovať ako ochranná bariéra proti dráždivým látkam. Make-up, odstraňovanie make-upu, znečistenie, vonkajší stres, peeling, laser, odreniny po holení, vyrážky po holení: pokožka je oslabená a napnutá po celý deň. Na citlivej pokožke sa to prejaví pocitmi tepla, dyskomfortu a rozšíreného a lokalizovaného začervenania. Ľahko sa dehydratuje, čo vedie k nepríjemnému pnutiu pokožky. Nadmerná citlivosť pokožky môže byť dočasná alebo trvalá.

Testované pod dermatologickou kontrolou

ODSTRAŇUJE AŽ 99 % NEČISTÔT A MAKE-UPU¹

ZACHOVÁVA 95 % KOŽNÉHO MIKROBIÓMU²

ZNIŽUJE NEPRÍJEMNÉ POCITY CITLIVEJ PLETI O 90 % UŽ DO 28 DNͳ

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

NAOS výskum vynašiel micelárnu vodu, ktorú nie je potrebné oplachovať. Micely, ktorých štruktúra je inšpirovaná kožnými lipidmi, majú schopnosť zachytávať nečistoty a make-up a pritom chrániť prirodzený ochranný film pokožky.

Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

Zobraziť zoznam zložiek

Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

Dešifrovať receptúru

Typ pokožky
Vek

4.5/5

7 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
1 hodnotenie
Zobraziť všetky hodnotenia
1/ 5
Alergicka reakcia na produkt
Tento produkt, ktory je urceny pre citlivu plet so sklonom k zacervenaniu mi na pleti sposobil taku zavaznu reakciu, ktoru je potrebne liecit kortikodmi a steroidmi. Nikdy viac.
Táto recenzia mi pomohla
0
5/ 5
Perfekt produkt
Milujem tento produkt, najlepsia varianta Pre suchu plet
Táto recenzia mi pomohla
0
5/ 5
Perfektná micelarna voda
Dlho som nevedela nájsť micelarnu vodu, ktorá by mi nedráždila pokožku. Nakoniec som natrafila na radu sensibio a spolu s krémom je to výborné kombo. Táto voda je 100%-ná. Nemám po nej červené fľaky na tvári a krásne odlíči. Určite odporúčam.
Táto recenzia mi pomohla
0

Každodenné čistenie bez oplachovania

Citlivá pokožka so sklonom k začervenaniu

Patent Rosactiv™

Sensibio H2O AR

(4 hodnotenia)

Dermatologická micelárna voda proti začervenaniu čistí, odstraňuje make-up, upokojuje.

Pre koho ?

Dospelí, Dospievajúci