NAOS vyvinul Biphase Lipo alcoolique, novinku zo sveta starostlivosti o pokožku svetového kalibru, ktorá si vyslúžila aj celosvetový patent. V čom je tento produkt taký výnimočný? Ako vôbec prvý výrobok na hygienu rúk spája dve funkcie ochrany pokožky v jednom kroku: ničí vírus a zároveň regeneruje pokožku. Funguje v dvoch fázach. V prvej fáze, ktorá predstavuje 90 % výrobku, alkohol dokonale ničí vírusy a mikróby.  V druhej potom prídu na rad lipidy, ktoré obnovia prirodzené a pre zdravie kože nevyhnutné súčasti hydrolipidového filmu, tenkej vrstvy na povrchu pokožky

Nebývalé zloženie s dvojitým účinkom

 

Vďaka dvojitému účinku Biphase Lipo alcoolique zostane koža na rukách dezinfikovaná a súčasne s neporušenou kožnou ochrannou bariérou.

 • Dezinfekcia rúk pomocou Biphase Lipo alcoolique zaistí perfektnú hygienu – žiadny vírus1, baktéria2 ani kvasinka3 mu neunikne. Zároveň obnovuje epidermálne lipidy, nevyhnutné pre zdravú kožu. Oboje v jednom kroku!
 • Zbavte sa strachu, že kvôli častému umývaniu vaša pokožka na rukách bude trpieť. Používajte antibakteriálny produkt, ktorý ich nebude vysušovať a ničiť.
1 Podľa normy EN 14476 eliminuje obalené vírusy (koronavírusy, herpesvírusy, chrípkové vírusy a HIV) v čistých podmienkach počas 30 sekúnd.
2 Podľa normy EN 13727 + A2 eliminuje baktérie v čistých podmienkach počas 30 sekúnd.
3 Podľa normy EN 13624 eliminuje kvasinky v čistých podmienkach počas 30 sekúnd.
Pozor. Dodržujte odporúčania pre bezpečné použitie. Obsahuje biocídy. Pred použitím si prečítajte informácie uvedené na obale.

Vedeckým tímom NAOS sa prvýkrát podarilo v produkte zachovať súčasne dezinfikujúci alkohol a regeneračné lipidy. Biphase Lipo alcoolique spája dezinfekciu so starostlivosťou.

 

Alkohol s lipidmi v dvoch fázach odlíšených farebne – modrej a žltej – zaistí dokonalú hygienu rúk aj starostlivosť o pokožku. Tento prvý dvojfázový produkt s antimikrobiálnym účinkom na ruky Biphase Lipo alcoolique bojuje na oboch frontoch úspešne!

 

Biphase Lipo alcoolique dokáže s iba piatimi ingredienciami skutočné zázraky. Využíva originálnu technológiu, ktorá zaisťuje 2 účinky v 1 – čistotu a okamžitú ochranu. 

Preč s vírusmi, baktériami a ďalšími mikróbmi na rukách – zachovajte pritom ale aj zdravie pokožky na rukách!

Biphase Lipo alcoolique zničí iba za 30 sekúnd 99,9 % vírusov1, baktérií2 a kvasiniek3 – oproti klasickým hydroalkoholickým dezinfekčným gélom teda nezostáva nijako pozadu. Zároveň jeho antimikrobiotický účinok zodpovedá európskym predpisom.1,2,3

 

1 Podľa normy EN 14476 eliminuje tzv. obalené vírusy (koronavírusy, herpesvírusy, chrípkové vírusy a HIV) v čistých podmienkach počas 30 sekúnd.
2 Podľa noriem EN 13727 + A2 eliminuje baktérie v čistých podmienkach počas 30 sekúnd.
3 Podľa normy EN 13624 eliminuje kvasinky v čistých podmienkach počas 30 sekúnd.
Biphase sanitizer

Biphase Lipo alcoolique skvele vynahradzujú vysušujúce vlastnosti alkoholu. Koži totiž dodávajú lipidy nevyhnutné na obnovu hydrolipidového filmu a medzibunkovej hmoty. Vyživujú tak pokožku o 95 %4 lepšie a zadržujú v nej vodu potrebnú na správne fungovanie ochrannej bariéry.

 

4 Testované pod lekárskym dohľadom na 20 dobrovoľníkoch, ktorí produkt používali 10-krát denne po dobu 21 dní v auguste 2020 vo Francúzsku.
Shea oil

Čo by ste mali vedieť

Lipidy, ktoré Biphase Lipo alcoolique využíva na obnovu pokožky, kopírujú tie, ktoré sa v našej koži vyskytujú prirodzene:

 • Skvalen je podobný tomu, ktorý máme prirodzene v kožnom maze hydrolipodového filmu na povrchu pokožky
 • Mastné kyseliny v bambuckom masle skvele nahrádzajú tie, ktoré nájdeme v kožnej medzibunkovej vrstve


 

 • Aurélie Guyoux, R&D director at NAOS Aurélie Guyoux, R&D director at NAOS

  Aurélie Guyoux, riaditeľka výskumu a vývoja Naos .

  Biphase Lipo alcoolique predstavuje ako prípravok s dvojitým účinkom novú generáciu antibakteriálnych gélov na ruky. 

  Názvom Lipo alkoholický odpovedáme na termín Hydro alkoholický, ktorý odráža prvú generáciu antibakteriálnych prípravkov. My sme však vodu (hydro) nahradili lipidmi (lipo) a vytvorili sme tým nový typ produktu, ktorý súčasne dezinfikuje a dopĺňa koži nevyhnutné lipidy.

  Aurélie Guyoux, riaditeľka výskumu a vývoja Naos .

Preukázaný účinok proti vírusom, baktériám a kvasinkám: 99,9 %

Biphase Lipo alcoolique zlikviduje do 30 sekúnd viac ako 99,9 % tzv. obalených vírusov, medzi ktoré patrí aj koronavírus1, baktérie2 a kvasinky Candida albicans3.

 

1 V súlade s normou EN 14476 zahubí obalené vírusy v čistých podmienkach počas 30 sekúnd
2Podľa noriem EN 13727 + A2 eliminuje baktérie v čistých podmienkach počas 30 sekúnd
3Podľa normy EN 13624 zničí kvasinky v čistých podmienkach počas 30 sekúnd.

Preukázaný účinok v starostlivosti o vašu pokožku

1. Zaručene dlhodobý efekt: 100 %

Biphase Lipo alcoolique kožu dezinfikuje bez toho, aby ovplyvňoval funkciu kožnej ochrannej bariéry2.

2 Testované pod lekárskym dohľadom na 20 dobrovoľníkoch, ktorí produkt používali 10-krát denne po dobu 21 dní v auguste 2020 vo Francúzsku.

 

2. Preukázaná ochrana proti dehydratácii pokožky: -22.6%3

​​​​​​​Test skúmajúci úbytok vody z tela potvrdil účinok Biphase Lipo alcoolique na ochranu funkcie kožnej bariéry. Čo mal test presne ukázať? Dôkaz, že Biphase Lipo alcoolique ani pri častom užívaní 10-krát denne po dobu 21 dní za sebou kožu neničí, ale naopak posilňuje. Výsledky testu ukázali, že prípravok znížil úbytok vody z pokožky o 22,6 %.

3Transepidermálna strata vody z pokožky u 20 dobrovoľníkov medzi prvým a 14. dňom používania prípravku 10-krát denne.

 

Štúdia dokázala nielen vysoký účinok produktu proti dehydratácii pokožky, ale aj jeho dlhotrvajúci efekt. 

Biphase Lipo alcoolique chráni vašu pokožku rúk ako pred vírusmi, tak pred poničením jej bariéry. A to aj keď ho používate 10-krát denne!​​​​​​​