Pozor. Dodržujte odporúčania pre bezpečné použitie. Obsahuje biocídy. Pred použitím si prečítajte informácie uvedené na obale.

Biphase lipoalcoolique hydrating hand sanitizer

Pandémia Covid-19 počas iba pár mesiacov úplne zmenila naše životy. Pochopili sme, ako je dôležité umývať si ruky, aby sme zabránili šíreniu vírusu a chránili tak seba aj svojich blízkych. Uľahčite si život vďaka Biphase Lipo alcoolique, novému produktu s dvojitým účinkom: ako dezinfekcia bezpečne chráni zdravie vás aj osôb vo vašom okolí, vďaka obsahu regeneračných lipidov sa potom stará o vašu pokožku. 

 

5 vecí, ktoré by ste mali vedieť o Biphase Lipo alcoolique

  1. Má dvojfázové zloženie: žltá zložka s lipidmi, modrá s alkoholom.
  2. Praktický sprej v 100 ml fľaštičke si ľahko vezmete kamkoľvek so sebou.
  3. Je vhodný pre všetky typy pleti – aj tú najcitlivejšiu.
  4. Poslúži dobre celej rodine vrátane detí od 3 rokov.
  5. Je neparfumovaný.

Dobré vedieť

Modrá je dobrá!

Príjemná modrá farba Biphase Lipo alcoolique neslúži len na okrasu. Poznáte s ňou, že ste obe zložky produktu dobre premiešali. Modré sfarbenie je úplne neškodné, podobne ako pri produktoch na opaľovanie pre deti z radu Photoderm Kid. 

Pred nastriekaním teda nezabudnite Biphase Lipo alcoolique pretrepať.

Základom ochrany proti vírusu zostáva správne umývanie rúk: umývajte si ich tak často, ako je to len možné – rozhodne vždy, keď sa vrátite z vonku, nech už ste boli nakupovať, v práci, išli autobusom alebo autom. Pokiaľ práve nemáte k dispozícii vodu a mydlo, použite Biphase Lipo alcoolique.

Antibakteriálna ochrana na cesty - praktické 100 ml balenie

Sprej Biphase Lipo alcoolique sa ľahko zmestí do kabelky, batohu alebo dverí auta.

Pretrepte

Fľaštičku dobre pretrepte, aby ste zmiešali tuk s alkoholom – tekutina by mala celá zmodrať.

Strieknite

Strieknite 2 – 3-krát na každú dlaň.

Trite

Trite ruky o seba aspoň 30 sekúnd.

Dezinfikovaná a chránená pokožka

A je to! Ruky ste vydezinfikovali, a pritom ochránili svoju pokožku. A majte na pamäti, že Biphase Lipo alcoolique môžete používať tak často, ako potrebujete.

Hebké a vydezinfikované ruky

 

Biphase Lipo alcoolique sa rýchlo vsiakne do vašej pokožky a zanechá ju príjemne hebkú. Na rukách vám pritom nezostane ani známka po mastnote či lepkavosti. Pri každom použití vyživíte svoju pokožku a môžete ihneď pokračovať v akejkoľvek činnosti. 

Výsledky testov1 vykonaných pod lekárskym dohľadom ukázali:

  • Skvelú znášanlivosť u 95 %1 používateľov 
  • Ochranu kože pred vysychaním u 100 %1 používateľov 
  • Jemnejšiu a pružnejšiu pokožku u 85 %1 používateľov

Po dobu trvania testu Biphase Lipo alcoolique používatelia chválili jeho praktické balenie v spreji, ľahké používanie, vyživujúci účinok aj to, ako chráni pokožku pred vysychaním. 1


1 Používateľské testy pod lekárskym dohľadom absolvovalo 20 zdravých dobrovoľníkov, ktorí produkt používali 10-krát denne po dobu 21 dní.

Po nastriekaní trite ruky o seba aspoň 30 sekúnd. Počas tejto doby si prípravok poradí so všetkými vírusmi, baktériami alebo kvasinkami na rukách

Uistite sa, že ste produkt naniesli na obe ruky, najmä na všetky prsty, a že žiadne miesto nezostalo bez dezinfekcie a ochrany.

Pred použitím Biphase Lipo alcoolique skontrolujte, či máte suché ruky. Vlhkosť totiž znižuje účinok produktov na alkoholovej báze.