Nikto nepozná vašu kožu tak dobre, ako vy sami. Rok čo rok vnímate, ako na vás slniečko pôsobí. Niektorí majú to šťastie, že sa takmer nikdy nespália a bez problémov sa zafarbia do zvodného zlatohnedého tónu a iní už po pár minútach na priamom slnku sčervenejú ako rajčina. Toto všetko je práca melanínu, teda kožného farbiva. Čím viac ste ho vďaka genetickej výbave dostali do vienka, tým lepšie sa budete opaľovať. To ale neznamená, že citlivky by mali zostať doma! Aj citlivá koža potrebuje slnko - nielen kvôli endorfínom a dobrej nálade, ale aj k tomu, aby sa v tele udržalo dostatočné množstvo dôležitého vitamínu D. Aby ste si slnko užili naozaj na maximum a nemuseli sa strachovať, že sa za chvíľu spálite, vezmite rozum do hrsti. Keď vonku slnko hreje na plné obrátky, je jasné, že presun niekde, kde UV žiarenie nedopadá, bude rozumnejšie. Ak budete práve pri vode, zakúpte si napríklad plážový stan s UV filtrom, dá sa tam krásne počas najväčšieho tepla oddychovať napríklad s knihou či hrať karty. Majte po ruke kvalitný opaľovací krém, nech máte istotu, že vás na slnku nič neprekvapí. Podľa aktuálnych prieskumov sa totiž takmer tridsať percent žien a polovica mužov počas leta žiadnym krémom s UV filtrom nenatiera, čo je vlastne zbytočný hazard so zdravím. Vaša koža je váš najväčší orgán, chráni vás a vašu starostlivosť a pozornosť si teda rozhodne zaslúži.

Keď si budete vyberať opaľovacie produkty, siahnite po takom, ktorý ponúka prepracované zloženie, vysokú vodeodolnosť, je šetrný k pokožke, vie sa postarať o akúkoľvek pleť vrátane problematickej a extrémne citlivej a umožní vám tak užiť si letné radosti úplne bez obáv. Takú ponuku nájdete napríklad pri produktoch francúzskej dermatokozmetiky Bioderma. Napríklad ultraľahký krém na tvár Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+, to je ideálna voľba na letné horúčavy. Okrem perfektnej ochrany a starostlivého obsahu ponúka dokonca tri farebné varianty - neutrálny, svetlý a tmavý odtieň - ktoré nahradia aj make-up.

O bezpečnosť pokožky tela sa zase výborne postará novinka Photoderm Opaľovacia hmla SPF 30. Túto textúru si určite zamilujete! Nemusí sa totiž rozotierať, stačí ju len nastriekať na telo (môžete dokonca aj na mokré), čo oceníte napríklad pri športovaní alebo pri deťoch. Túto vymoženosť môžete mať aj s vyššou ochranou s SPF 50+.

A keď sa budete večer chystať na svoj rituál, prihoďte si do svojej kozmetickej výbavy aj nejaký spoľahlivý vysokohydratačný produkt, nech sa opálená pleť môže poriadne napiť. Skúste rad Hydrabio, konkrétne napríklad Hydrabio sérum. To vie pleť udržať úžasne hladkú a chrániť ju pred dehydratáciou. S týmto sérom sa už nemusíte báť, že sa budete cítiť ako vysušená ryba a to ani počas horúcich dní.

Ak sa chcete o ochrane pred slnkom dozvedieť ešte niečo viac, pozrite sa na stránku našej kampane To najlepšie zo slnka. Nájdete tam nielen kompletný prehľad celého opaľovacieho radu Photoderm a hydratačného radu Hydrabio, ale aj niekoľko zaujímavých článkov - napríklad aký UV faktor vybrať pre seba a pre deti, ako sa chrániť pred UV žiarením u nás aj pri mori, tipy na atraktívne letné športy, ale aj množstvo inšpiratívnych nápadov, kam sa dá v lete vyraziť po Slovensku na neobyčajný výlet. A dokonca tam môžete aj súťažiť! Vaše leto teda môže byť také, aké ho sami chcete mať - bez obmedzenia, bez obáv, plné pohody a radosti zo slnka.
Viac informácií na stránke To najlepšie zo slnka.

Sérum

Dehydratovaná citlivá pokožka

Patent Aquagenium ™

Hydrabio Sérum

(2 hodnotenia)

Okamžitý a dlhotrvajúci hydratačný koncentrát.

Pre koho ?

Dospelí, Dospievajúci