ABCDerm Babysquam

Produkt na starostlivosť o pokožku, ktorý odstraňuje šupiny a intenzívne zvláčňuje.

Príležitostná cielená starostlivosť o pokožku

Špecifická starostlivosť o pokožku dojčiat a detí

DERMATOLOGICKÝ ZÁVÄZOK ABCDerm

Pre koho?

Dojčatá

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Obľúbené rodičmi

100 % rodičov pokladá Babysquam za účinný pri odstraňovaní mliečnej krusty.*

 • Zvláčňuje
 • Zmäkčuje a oddeľuje mliečnu krustu
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Neparfumovaný – Neštípe v očiach
  Zobraziť zdroje

  Odporúčaná cena 13,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  ABCDerm Babysquam je osobitne formulovaný v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm. Tento špecifický produkt na mlieču krustu účinne a jemne odstraňuje šupinky vďaka keratolytickej aktívnej prísade (ester AHA kyselín). Zvláčňuje a vyživuje pokožku vďaka intenzívnym zvláčňujúcim látkam, ako sú bambucké maslo a glycerín.

  Face Tvár
  CUIR CHEVELU Vlasy a pokožka hlavy

  Raz za deň – 7 dní v týždni

  • Krok 1 Naneste na mliečnu krustu (na pokožku hlavy, obočie a/alebo za uši).
  • Krok 2 Jemne vmasírujte.
  • Krok 3 Nechajte pôsobiť 30 minút.
  • Krok 4 Potom jemne zmyte pomocou šampónu alebo sprchového gélu z radu ABCDerm.

  Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Nanášajte na zdravú pokožku. Tento produkt nie je liek. Ak mliečna krusta pretrváva, obráťte sa na lekára. Z hygienických dôvodov odporúčame, aby ste tubu s produktom po použití dobre uzavreli.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Crusta lactea spôsobuje nadbytočný kožný maz a sú pre ňu typické mastné šupiny, tzv. mliečna krusta, na miestach pokožky hlavy s veľkým počtom mazových žliaz, na pleti, v ryhe medzi nosom a ústami, pri koreni obočia, krídlach nosa a na ušiach. Koncom tehotenstva dochádza k prenosu materských hormónov na novorodenca, a to býva príčinou občasnej nadmernej tvorby mazu.

  Testované pod pediatrickou kontrolou

  Hydratuje Zvyšuje hydratácie pokožky: +81 % už za 2 hodiny (1)

  Zobraziť zdroje

  Odstraňuje mliečnu krustu Odstraňuje mliečnu krustu: 100 % (2) Ľahko sa zmýva Ľahko sa zmyje šampónom: 100 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Cieľom pokročilého výskumu značky BIODERMA – experta na ekobiológiu pokožky – je ochrana a obnova prirodzenej fyziologickej rovnováhy pokožky každého typu vrátane veľmi jemnej detskej pokožky. Poskytovanie bezpečných produktov pre detskú pokožku a rešpektovanie jej vlastností predstavuje základné princípy radu ABCDerm.

  Zobraziť zoznam zložiek