Sébium Global

Táto starostlivosť eliminuje škvrny a bráni ich opätovnému vzniku.

Najlepšie sa predáva

Starostlivosť o pokožku cez deň

Pokožka so sklonom k akné Pokožka s nedokonalosťami

Technológia Seborestore

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS

Účinnosť preukázaná klinickou štúdiou

–79 % škvŕn za 3 mesiace.*

 • Eliminuje škvrny a čierne bodky
 • Obmedzuje vznik škvŕn
 • Zvláčňuje
 • Dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Je možné používať ako bázu pod make-up
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  16,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sébium Global má špecifické zloženie pre pleť so sklonom k ​​akné. Globálne rieši všetky príčiny vzniku akné:
  1) Kombinácia látky Bakuchiol a patentu Fluidactiv™ vyrovnáva zloženie a množstvo kožného mazu.
  2) Kombinácia aktívnych účinných látok - esterov AHA, kyseliny salicylovej a kyseliny citrónovej - čistí póry a vyhladzuje povrch pleti.

  Enoxolón upokojuje pleť a zmierňuje jej začervenanie.
  Glukonát zinku reguluje lesk pleti.
  Glycerín hydratuje pleť.

  Face FACE

  Raz alebo dvakrát za deň

  • Krok 1 Naneste na pleť vyčistenú produktom Sébium Gel moussant (penivý gél) alebo Sébium H2O.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe.

  Vyvarujte sa kontaktu s očami. Ak problémy pretrvávajú, obráťte sa na lekára. V prípade aknóznej pokožky odporúčame vyhýbať sa dlhodobému pobytu na slnku.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Akné je častým kožným problémom, charakteristickým výskytom čiernych bodiek a bielych alebo červených pupienkov. Vyskytuje sa hlavne u dospievajúcich, ale môže postihnúť aj dospelé osoby.

  Príčiny akné sa rôznia: všetko začína zvýšenou tvorbou kožného mazu, ktorý vedie k mastnej a lesklej pokožke, k čiernym bodkám a zanieteným pupienkom.

  Každodenný život nie je vždy jednoduchý, keď vezmeme do úvahy, že akné sa vyskytuje najčastejšie na tvári! Akné môže mať aj psychické a spoločenské dôsledky, pokiaľ nie je náležite liečené, prípadne nie je liečené vôbec. Túto patológiu je teda pri dlhodobej liečbe potrebné zvážiť, ak chceme zlepšiť každodenný život ľudí trpiacich akné.

  Výsledky overené klinickými štúdiami

  Eliminuje škvrny a čierne bodky
  V kombinácii s dermatologickou liečbou, po 84 dňoch (1):
  -69 % čiernych bodiek
  -86 % škvŕn

  Samostatné použitie, po 84 dňoch (2):
  -65 % čiernych bodiek
  -79 % škvŕn

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Zmeny v zložení kožného mazu sa môžu prejaviť vznikom nedokonalostí pokožky. Táto technológia* pomáha obnovovať kvalitu prirodzeného kožného mazu. *Technológia SeboRestore [patent Fluidactiv – Bakuchiol]. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek