Sébium Night Peel

Jemný peeling na vyhladenie pleti.

Novinka

Starostlivosť o pokožku cez noc

Zmiešaná až mastná pokožka Pokožka s nedokonalosťami

Patent Fluidactiv

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Obľúbené spotrebiteľmi

75 % prirodzený jas pleti.*

 • Obmedzuje tvorbu nedokonalostí
 • Obnovuje prirodzený jas pleti
 • Vyhladzuje a zjemňuje textúru pleti: jemný peelingový účinok
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  19,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sébium Night Peel ponúka účinnosť jemného peelingu doma na zmiešanú až mastnú pokožku s nedokonalosťami:
  - 15 % kyselina glykolová zaisťuje peelingový účinok. Táto AHA kyselina sa prirodzene vyskytuje v ovocí. Dermatológovia ju často používajú na peeling pre jej vysokú účinnosť a toleranciu. Má povrchový keratolytický účinok. Odstraňuje nedokonalosti a jazvy, obnovuje prirodzený jas a podporuje hojenie pokožky.
  - Exkluzívny patentovaný komplex Fluidactiv™ biologicky reguluje kvalitu mazu, bráni upchávaniu pórov a obmedzuje tvorbu nedokonalostí.
  - D-pantenol má reštrukturalizačné a upokojujúce účinky.

  Face Tvár

  Večer

  • Krok 1 Nanášajte iba na čistú a suchú nepodráždenú pleť iba večer počas 4 týždňov.
  • Krok 2 Ráno si opláchnite tvár.
  • Krok 3 Medzi použitiami počkajte jeden mesiac.
  • Krok 4 Môže byť použité ako prípravná kúra pred estetickým zákrokom.

  Nepoužívajte produkt 1 mesiac medzi obdobiami aplikácie. Ženy s citlivou pleťou môžu pociťovať dyskomfort alebo mierne začervenanie; v takom prípade aplikujte menej často. Vyhnite sa kontaktu s očami. V priebehu ošetrenia sa vyhýbajte opakovaným a dlhším pobytom na slnku. Pri pobyte na slnku používajte vhodnú ochranu proti slnečnému žiareniu.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Dospelé ženy podstupujú dermatologické peelingy chemickými látkami, ktorých cieľom je exfoliácia epidermy a odstránenie nedokonalostí, rýchlejšia regenerácia kožných buniek a obnova prirodzeného jasu pleti.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Redukuje tvorbu nedokonalosti
  –23 % nedokonalostí po 28 dňoch (1) (2)
  –10 % tmavých škvŕn po 28 dňoch (3)

  Prehlbuje jas pleti
  Žiarivá pleť: 75 % (1)

  Vyhladzuje textúru pokožky
  Pleť hladšia: 90 % (1)
  Efekt „novej pleti“: 80 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Zmeny tekutosti kožného mazu môžu byť príčinou nedokonalostí pokožky. Tento patentovaný komplex zabraňuje zhustnutiu kožného mazu, čím predchádza upchávaniu pórov a minimalizuje riziko vzniku nedokonalostí. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a rozpracovali naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!