Pigmentové škvrny, známe tiež ako slnečné škvrny, sú varovnými signálmi poškodenia pleti, preto je potrebné im venovať veľkú pozornosť. Dokazujú totiž, že hlboko v pokožke už došlo k zmenám, ako je napríklad strata elasticity a pevnosti pleti, ktoré budú mať svoje následky. Najhlbšie do pleti sa totiž dostávajú ako UVA lúče, tak viditeľné svetlo a infračervené žiarenie. Vaša pokožka tak potrebuje vysokú ochranou pred širokým solárnym spektrom – UVA i UVB lúče, viditeľným svetlom i infračerveným žiarením. Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ ochráni pred všetkými z nich.

Na rozdiel od dedičných pieh sú práve pigmentové škvrny spôsobené vplyvom okolitého prostredia. Slnečné žiarenie zvyšuje hladinu melanínu, ktorý je potom v koži nerovnomerne distribuovaný a spôsobuje škvrny. Tie sa potom na našej pokožke objavujú počas vystavenia sa slnku, a potom zmiznú, ale časom zostávajú natrvalo. Pigmentové škvrny sú rôznej veľkosti a nepravidelne sa objavujú na tvári, vo výstrihu a na rukách. Týkajú sa všetkých fototypov po celom svete, hoci svetlejšie typy sú k nim náchylnejšie. Naša pleť tak potrebuje pomocníka ako je Photoderm SPOT-AGE SPF 50+, ktorý ako predchádza známkam starnutia pleti, tak pomáha pokožku regenerovať. Jeho gélovo-krémová textúra potom zaisťuje jeho vodoodolnosť a potuodolnosť. Hodí sa tiež ako podklad pod mejkap.

Melazma sú symetrické škvrny s nepravidelným, ale jednoznačným obrysom, ktoré sa objavujú na všetkých častiach tváre. Bojujú s ňou najmä ženy v období tehotenstva a dojčenia, ale i muži s genetickou predispozíciou. Trápiť nás môže začať typicky vo veku okolo 26 rokov u jedincov so svetlejšou pokožkou, vo veku okolo 34 rokov u ľudí s tmavšou pokožkou.

Melazma sa časom objavuje po každom vystavení sa slnku a nakoniec sa stane viditeľnou natrvalo. Photoderm M SPF50+ zaistí prevenciu a korekciu melazmy vďaka patentovanej kombinácii pigmentov a filtrov napomáha blokovať nielen lúče UVA a UVB, ale i modré svetlo, ktoré je kľúčovým prvkom pri vzniku melazmy.


Práve modré svetlo totiž spôsobuje, že sa melazma postupne dostáva na povrch vašej pokožky. Jedinečné spojenie ingrediencií a pigmentov vo Photoderm M SPF50+ modré svetlo blokuje a pleť zjednocuje. Tmavé škvrny vyblednú a pokožka je rozjasnená.

Špecifická ochrana

Hyperpigmentovaná pokožka Hyperpigmentácia zapríčinená modrým svetlom

BLUE LIGHT DEFENSE

Photoderm M svetlý SPF50+

(Napíšte prvú recenziu)

Účinný proti melasme. Vysoké krytie a zmatňujúci účinok.

Pre koho ?

Dospelí, Tehotné a dojčiace ženy

Špecifická ochrana

Hyperpigmentovaná pokožka Hyperpigmentácia zapríčinená modrým svetlom Hyperreaktívna pokožka, začervenanie, podráždenie

BLUE LIGHT DEFENSE

Photoderm M tmavý SPF50+

(Napíšte prvú recenziu)

Účinný proti melasme. Vysoké krytie a zmatňujúci účinok.

Pre koho ?

Dospelí, Tehotné a dojčiace ženy

Špecifická ochrana

V nadväznosti na dermatologickú liečbu Pehy, tmavé škvrny, fotostarnutie

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Photoderm SPOT-AGE SPF 50+

(Napíšte prvú recenziu)

Antioxidačná slnečná starostlivosť. Redukuje škvrny a vrásky.

Pre koho ?

Dospelí

Opaľovanie

Citlivá pokožka Po vystavení

Patent D.A.F.

Photoderm After sun gél-krém

(1 hodnotenie)

Upokojujúca a chladivá starostlivosť. Intenzívne hydratuje.

Pre koho ?

Dospelí, Dospievajúci