Atoderm Nutritive

Denné vysoko výživné ošetrenie pleti silným dlhodobým vyživujúcim účinkom.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Suchá až veľmi suchá citlivá pokožka

Patent D.A.F.

Pre koho?

Dospelí

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Osvedčená účinnosť

95 % lepšie zvláčnenie 2 hodiny po nanesení.*

 • Vyživuje a zvláčňuje pleť
 • Chráni pokožku
 • Prináša celodennú mäkkosť a pružnosť
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Bohatá a Jemná textúra – Dobrý podklad pod make-up – Neparfumovaný – Vyživuje a zvláčňuje pleť
 • Chráni pokožku
 • Prináša celodennú mäkkosť a pružnosť
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  10,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Atoderm Nutritive, vysoko vyživujúca starostlivosť, kombinuje dve prírodné látky (bambucký a avokádový extrakt), známe pre svoje vyživujúce, reparačné a zmäkčujúce vlastnosti, a dve zvláčňujúce látky (vazelínu a glycerín).

  Face Tvár
  Neck Krk

  Ráno a večer – 7 dní v týždni

  • Krok 1 Nanášajte na očistenú tvár a krk.
  • Krok 2 Dobrý podklad pod make-up.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Suchá pleť nemá dostatok vody a lipidov a jej hydrolipidický film môže byť oslabený. Tento film funguje ako ochranná bariéra na povrchu pokožky a je dôležitý pre udržanie hydratácie pokožky. Výsledkom je zhoršenie stavu pokožky, suchosť, hrubosť a nadmerná citlivosť.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Zvláčňuje pleť
  Pleť je zvláčnená: 95 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Zvláčňuje pleť
  95,6 % lepšie zvláčnenie 2 hodiny po nanesení. Tento účinok pretrváva 8 hodín (+60,7 %) a 24 hodín (+24,1 %) (1)

  Vyživuje
  Pleť je vyživenejšia: 100 % (2)

  Poskytuje pružnosť
  Pleť je pružnejšia: 100 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek