Sensibio AR

Dlhodobé pôsobenie proti začervenaniu. Ultra komfort.

Najlepšie sa predáva

Starostlivosť o pokožku cez deň

Citlivá pokožka so sklonom k začervenaniu

Patent Rosactiv

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

Redukcia začervenania: 73 %.*

 • Bráni vzniku začervenania a tlmí jeho intenzitu
 • Upokojuje
 • Zvláčňuje
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Excelentná báza pod make-up – Neparfumovaný
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  19,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sensibio AR vedie k obmedzeniu a prevencii začervenanie Unikátny patent Rosactiv™ zmierňuje začervenanie a bráni jeho opätovnému vzniku - Inhibuje VEGF faktor, ktorý je zodpovedný za rozširovanie ciev a teda za vznik a pretrvávanie začervenania. - Ovplyvňuje a redukuje signálnu dráhu prozápalových faktorov, ktoré zhoršujú rozširovanie ciev a priebeh ochorenia. Produkt je navyše obohatený o látky s upokojujúcim účinkom: enoxolón, alantoín a kanolový olej, Glycerín a kanolový olej navyše hydratujú, posilňujú bariérovú funkciu a poskytujú pokožke skutočný komfort. Patentovaný komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation) zvyšuje u pleti prah tolerancie.

  Face Tvár

  Ráno a večer Ráno a večer

  • Krok 1 Sensibio AR nanášajte na dopredu očistenú pleť.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe.

  Nanášajte na zdravú pokožku. Tento produkt nie je liek. Požiadajte svojho dermatológa alebo lekárnika o radu. V prípade intenzívneho prehrievania je možné Sensibio AR občas kombinovať s rýchlymi upokojujúcimi prípravkami. V priebehu slnečných období odporúčame používať ochranu proti slnku na citlivú reaktívnu pokožku: upokojujúci prípravok proti začervenaniu chrániaci pred slnkom.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Citlivá pleť môže byť pleť reaktívne a má sklon k veľmi ľahkému začervenaniu. Toto začervenanie môže byť buď dočasné a objavovať sa príležitostne a prejavuje sa náhlymi návaly, ktoré môžu byť sprevádzať mravenčením, pocitom horúčavy apod .. Niekedy je však toto začervenanie trvalé a tento stav sa označuje ako erytróza. V niektorých prípadoch sa na pleti dokonca objavia viditeľné žilky (tento jav sa nazýva kuperóza). Rosacea je zápalové kožné ochorenie, ktoré je spočiatku nenápadné, ale časom sa rozvinie a prejavuje sa chronickým začervenaním nosa, tvárou a niekedy tiež brady a čela.

  Výsledky overené klinickými štúdiami

  Znižuje intenzitu začervenania Zníženie začervenania: 73 % (1) Tlmí začervenanie: –35 % (2) Upokojuje Upokojená pokožka: 77 % (3) Zníženie pocitu pnutia pokožky: –75 % (2) Zníženie pocitu tuhosti pokožky: –80 % (2) Hydratuje Lepší komfort pokožky: 73 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Príčinou začervenania je najmä rozšírenie a oslabenie mikrožiliek v pokožke. Tento patentovaný komplex pôsobí na faktor, ktorý prispieva k zmenám v mikrožilkách. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek