Sensibio Light

Upokojujúci ľahký krém na citlivú a intolerantnú pleť.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Citlivá pokožka

Patent Toleridine™

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Osvedčená účinnosť

Upokojená pokožka: 90 %.*

 • Okamžite tlmí pálenie a zvyšuje prah citlivosti pleti
 • Perfektne hydratuje
 • Optimálna znášanlivosť – Nekomedogénny – Hodvábna textúra sa rýchlo vstrebáva – Excelentná báza pod make-up – Neparfumovaný
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  19,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sensibio Light je zvlhčujúci upokojujúci produkt, ktorý biologicky posilňuje odolnosť pleti proti útokom a zvyšuje prah tolerancie citlivej a chúlostivej pleti.
  Patent Toléridine™, biologický prielom pre citlivú pokožku, posilnený patentovaným prirodzeným komplexom D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation) bráni tvorbe prozápalových molekúl a tým znižuje reaktivitu pokožky.
  Enoxolón okamžite tlmí pocit pálenia a pnutia a zaisťuje okamžitý komfort.
  Sensibio Light vyrobený z účinných látok starostlivo zvolených na základe bezpečnostného profilu zaručuje optimálnu toleranciu.

  Face FACE
  Neck Krk

  Ráno a/alebo večer

  • Krok 1 Naneste Sensibio Light na svoju tvár a krk.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Citlivá pokožka nie je schopná správne fungovať ako ochranná bariéra proti dráždivým látkam. Make-up, odstraňovanie make-upu, znečistenie, vonkajší stres, peeling, laser, odreniny po holení, vyrážky po holení: pokožka je oslabená a napnutá po celý deň. Na citlivej pokožke sa to prejaví pocitmi tepla, dyskomfortu a rozšíreného a lokalizovaného začervenania. Ľahko sa dehydratuje, čo vedie k nepríjemnému pnutiu pokožky. Nadmerná citlivosť pokožky môže byť dočasná alebo trvalá.

  Hydratuje
  Okamžite hydratuje pokožku: 100 % (1)

  Upokojuje
  Upokojená pokožka: 90 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Intenzívne upokojuje
  Zníženie pocitu pnutia pokožky: –68 % (2)
  Tlmenie pocitu pálenia: –53 % (2)
  Zníženie tuhosti pokožky: –77 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Citlivá pokožka reaguje na vonkajší stres vylučovaním molekúl, ktoré indikujú hyperaktivitu, začervenanie a pocity pálenia, pnutia, svrbenia. Táto patentovaná technológia zvyšuje prah tolerancie pokožky.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  5/5

  1 hodnotenie
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  5/ 5
  | Citlivá | 25 – 34 rokov |
  Najlepší krém
  Tento produkt je niečo, čo musím mať. Pokožku hydratuje bez toho, aby ju zaťažoval. Pomáha mi hlavne s jej citlivosťou. Zvykla byť začervenaná s drobnými pupacikmi. Odkedy ho používam, pupaciku zmizli, znesiem na tvári aj make up a nevyhadzuje sa mi tak akné.
  Táto recenzia mi pomohla
  0

 • Každodenné čistenie bez oplachovania

  Citlivá pokožka Normálna pleť

  Micelárna technológia

  Sensibio H2O

  (Napíšte prvú recenziu)

  Originálna čistiaca a micelárna voda. Upokojuje a zároveň rešpektuje rovnováhu pokožky.

  Pre koho ?

  Dospelí, Dospievajúci

 • Každodenné čistenie bez oplachovania

  Citlivá pokožka Normálna až zmiešaná pokožka

  Patent Toleridine™

  Sensibio Mlieko

  (Napíšte prvú recenziu)

  Mlieko na odstraňovanie make-upu bez oplachovania, ktoré jemne čistí citlivú pleť.

  Pre koho ?

  Dospelí, Dospievajúci

 • Starostlivosť o pokožku cez deň

  Citlivá pokožka

  Patent Toleridine™

  Sensibio Očný gél-krém

  (Napíšte prvú recenziu)

  Upokojujúca a hydratačná starostlivosť na citlivé okolie očí.

  Pre koho ?

  Dospelí, Dospievajúci