Sensibio Micelárny olej

Upokojujúci olej s micelárnou technológiou na čistenie a starostlivosť o pleť

Každodenné čistenie s oplachovaním

Citlivá pokožka

Micelárna technológia

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Preukázaná účinnosť

93 % používateľov tvrdí, že ich pokožka je upokojená a vyživená

SENSIBIO MICELLAR CLEANSING OIL

Pomáha účinne odstraňovať make-up 

Odstraňuje nečistoty z pleti (nečistoty, slnečné filtre) 

Upokojuje a vyživuje pleť 

Zachováva prirodzené pH pleti 

Olejová až mliečna textúra, ktorá kĺže po pokožke a poskytuje príjemný zážitok z čistenia 

Nezanecháva mastný film na pokožke 

Testovaný pod dermatologickým dohľadom, veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí, nekomedogénny, bez vône

Zobraziť zdroje

Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

Sensibio Micelárny olej kombinuje čistiaci a ošetrujúci účinok, aby poskytol pokožke pohodlie. 

Olejová zložka v spojení s duálnou MICELÁRNOU TECHNOLÓGIOU pôsobí na príčiny zhoršenia citlivosti pokožky skôr, ako sa prejavia následky, a to jemným čistením nečistôt z pleti (make-up, znečistenie, opaľovacie krémy – slnečné filtre). Ako? 

Olejová fáza po masáži pomáha účinne odstraňovať make-up a nečistoty nahromadené počas dňa alebo noci. Zároveň vyživuje pokožku vďaka biomimetickým omega 3 a 6. 

Dvojitý účinok micelárnej technológie: najprv sa otvoria obrátené micely a uvoľní sa biomimetická aminokyselina, ktorá interaguje s prirodzenými mechanizmami pokožky (stimulácia syntézy lipidov) a vyživuje ju. Po pridaní trochy vlažnej vody sa povrchovo aktívne látky reorganizujú, aby zachytili olej a nečistoty v nových, veľkých naplnených micelách a vytvorili emulziu. Mastná textúra sa zmení na mliečnu, čo uľahčuje jej odstránenie počas oplachovania a dokončuje čistenie už podporované olejovou fázou. Pokožka zostáva čistá, vyživená a upokojená, bez zvyškového mastného filmu. Sensibio Micelárny olej so šetrným zložením zachováva prirodzené pH pokožky a citlivá pokožka ho veľmi dobre znáša.

Face Tvár
Eyes Oči a očné viečka
Neck Krk
Lips Pery
Očné kontúry

Ráno a/alebo večer

  • Krok 1 Začnite tým, že si olej aplikujete do dlane a nanesiete ho na suchú pokožku.
  • Krok 2 Jemne masírujte krúživými pohybmi prstami po pokožke.
  • Krok 3 Pridajte trochu vlažnej vody a vytvorte emulziu. Olejová textúra sa zmení na mliečnu.
  • Krok 4 Dôkladne opláchnite a jemne osušte.

Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

Citlivá pokožka vystavená dráždivým látkam, ako sú make-up, znečistenie a opaľovacie krémy, je náchylná na začarovaný kruh. Opakovaná expozícia zvyšuje oxidačný stres a obmedzuje schopnosť pokožky chrániť sa. Koža sa oslabuje, kožná bariéra sa mení a do cesty sa dostáva viac príznakov zápalu, napríklad svrbenie, napätie a pocit horúčavy. Na prelomenie tohto začarovaného kruhu je potrebné zabezpečiť denné čistenie, aby sa zachovala funkcia kožnej bariéry a zabránilo sa rozvoju zápalových procesov.

ODSTRAŇUJE MAKE-UP: 

- z 98 % odstraňuje make-up (1) 

ČISTÍ PLEŤ OD NEČISTÔT: 

– z 99 % čistí nečistoty a denné opaľovacie krémy – slnečné filtre (1) 

–92 % znečisťujúcich častíc (2) 

UPOKOJUJE POKOŽKU: 

– 95 % je pleť upokojená (1) (4) 

VYŽIVUJE POKOŽKU: 

– 95 % pokožka je vyživená (3)

Zobraziť zdroje

POSKYTUJE POHODLIE PO 21 DŇOCH 93 % používateľov tvrdí, že pokožka je vyživená (1) 96 % používateľov tvrdí, že pokožka je po použití príjemná na dotyk (3) POSKYTUJE UPOKOJUJÚCI ÚČINOK PO 21 DŇOCH 93 % používateľov tvrdí, že pokožka je upokojená (1) 85 % používateľov tvrdí, že bola posilnená ich kožná bariéra (1)

Zobraziť zdroje

Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

NAOS výskum vynašiel micelárnu vodu, ktorú nie je potrebné oplachovať. Micely, ktorých štruktúra je inšpirovaná kožnými lipidmi, majú schopnosť zachytávať nečistoty a make-up a pritom chrániť prirodzený ochranný film pokožky.

Zobraziť zoznam zložiek

Typ pokožky
Vek

5/5

0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
0 hodnotení
Zobraziť všetky hodnotenia
Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!