ABCDerm H2O

Micelárna pleťová voda, ktorá rešpektuje krehkosť citlivej pokožky.

Každodenné čistenie bez oplachovania

Normálna pokožka dojčiat a detí Suchá pokožka dojčiat a detí

Micelárna technológia

Pre koho?

Deti, Dojčatá

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Obľúbené rodičmi

Jemne čistí: 100 % *

 • Jemne čistí
 • Rešpektuje rovnováhu pokožky
 • Má zvláčňujúci účinok
 • Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Netreba oplachovať
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  24,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Produkt ABCDerm H2O je vyvinutý v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm tak, aby rešpektoval jemnú pokožku najmenších i starších detí.
  Neiónová povrchovo aktívna látka v produkte ABCDerm H2O rešpektuje hydrolipidický film pokožky a zároveň pokožku veľmi účinne čistí.

  Face Tvár
  Eyes Oči a očné viečka
  Hands Ruky
  Nappy area Oblasť plienok
  Kožné záhyby

  Tak často, ako je to potrebné. Každý deň.

  • Krok 1 Navlhčite vatový tampón.
  • Krok 2 Dôkladne vyčistite.
  • Krok 3 Opakujte, kým tampón nebude čistý.
  • Krok 4 Jemne osušte.

  Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Nanášajte na zdravú pokožku.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pokožka najmenších detí má osobitné vlastnosti, pre ktoré je veľmi jemná. Vyvíja sa v prvých týždňoch a mesiacoch a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa mohla adaptovať na prostredie.

  BIODERMA vyvinula osobitný rad produktov, ktoré chránia, vyživujú a učia detskú pokožku od prvých dní po narodení lepšie sa adaptovať a vyvíjať. Dlhodobo.

  Testované pod pediatrickou kontrolou

  Jemne čistí
  Jemne čistí pleť: 100 %*
  Čistí v jednom kroku: 100 %*


  Hydratuje
  Zvláčnená pokožka: 100 %*

  Upokojuje
  Pružnosť a mäkkosť pokožky: 100 %*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Výskumné oddelenie spoločnosti NAOS vynašlo micelárnu vodu na čistenie a odstraňovanie mejkapu, ktorú nie je potrebné oplachovať. Micely, ktorých zloženie sa inšpirovalo kožnými lipidmi, sú neviditeľné čistiace mikrokvapôčky. Dokážu zachytiť nečistoty a zároveň ochrániť prirodzený ochranný film na pokožke. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Cieľom pokročilého výskumu značky BIODERMA – experta na ekobiológiu pokožky – je ochrana a obnova prirodzenej fyziologickej rovnováhy pokožky každého typu vrátane veľmi jemnej detskej pokožky. Poskytovanie bezpečných produktov pre detskú pokožku a rešpektovanie jej vlastností predstavuje základné princípy radu ABCDerm.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!