ABCDerm H2O Micelárne obrúsky

Micelárna pleťová voda, ktorá rešpektuje krehkosť citlivej pleti vo forme mimoriadne praktických obrúskov.

Každodenné čistenie bez oplachovania

Normálna pokožka dojčiat a detí Suchá pokožka dojčiat a detí

Micelárna technológia

Pre koho?

Deti, Dojčatá

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Jednoduchý na použitie

Obľúbené rodičmi

Jemne čistí: 100 %.*

 • Jemne a účinne čistí
 • Má zmäkčujúci účinok
 • Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Netreba oplachovať
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  6,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Produkt ABCDerm H2O Micelárne obrúsky je vyvinutý v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm tak, aby rešpektoval jemnú pokožku najmenších i starších detí.
  Neiónová povrchovo aktívna látka v produkte ABCDerm H2O Micelárne obrúsky rešpektuje hydrolipidický film pleti a zároveň ju veľmi účinne čistí.

  Face Tvár
  Eyes Oči a očné viečka
  Hands Ruky
  Nappy area Oblasť plienok
  Kožné záhyby

  Tak často, ako je to potrebné. Každý deň.

  • Krok 1 Pleť dôkladne vyčistite obrúskom.
  • Krok 2 Neoplachujte.

  Obal po použití dobre uzavrite. Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Nepoužívajte na pokožke, ktorá je viditeľne podráždená alebo mokvá.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Pokožka najmenších detí má osobitné vlastnosti, pre ktoré je veľmi jemná. Vyvíja sa v prvých týždňoch a mesiacoch a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa mohla adaptovať na prostredie.

  BIODERMA vyvinula osobitný rad produktov, ktoré chránia, vyživujú a učia detskú pokožku od prvých dní po narodení lepšie sa adaptovať a vyvíjať. Dlhodobo.

  Testované pod pediatrickou kontrolou

  Jemne a účinne čistí
  Jemne a účinne vyčistená pleť: 100 % *

  Zmäkčujúci účinok
  Hydratovaná a mäkká pleť: 100 % *
  Má zmäkčujúci účinok: 100 % *

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Výskumné oddelenie spoločnosti NAOS vynašlo micelárnu vodu na čistenie a odstraňovanie mejkapu, ktorú nie je potrebné oplachovať. Micely, ktorých zloženie sa inšpirovalo kožnými lipidmi, sú neviditeľné čistiace mikrokvapôčky. Dokážu zachytiť nečistoty a zároveň ochrániť prirodzený ochranný film na pokožke. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Cieľom pokročilého výskumu značky BIODERMA – experta na ekobiológiu pokožky – je ochrana a obnova prirodzenej fyziologickej rovnováhy pokožky každého typu vrátane veľmi jemnej detskej pokožky. Poskytovanie bezpečných produktov pre detskú pokožku a rešpektovanie jej vlastností predstavuje základné princípy radu ABCDerm.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!