Atoderm Intensive Baume

Intenzívna protisvrbivá a obnovujúca starostlivosť. Vysoko upokojujúci a vyživujúci.

Najlepšie sa predáva

Starostlivosť o pokožku cez deň

Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

Patent Skin Barrier Therapy

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists PRESCRIBED_BY_DERMATOLOGISTS

Klinicky preukázaná účinnosť

Žiadne vzplanutia po obdobie 6 mesiacov: 76 %.*

 • Upokojuje a znižuje nutkanie na škriabanie
 • Intenzívne vyživuje a obnovuje lipidy
 • Zmierňuje nepríjemné pocity a posilňuje pokožku. Dlhodobo
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nelepivá, nemastná textúra – Okamžite sa vstrebe – Neparfumovaný
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  23,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Exkluzívny komplex Lipigenium™ tvorený lipidmi, ktoré sa prirodzene nachádzajú v epiderme, dlhodobo obnovuje kožnú bariéru tak, že biologicky stimuluje syntézu lipidov a proteínov, ktoré tvoria spojivo (cement) medzi korneocytmi.
  Protisvrbiaca dermatologická látka PEA rýchlo uľavuje od svrbenia a znižuje nutkanie na škrabanie.
  Patent Skin Barrier Therapy™ bráni adhézii baktérií spôsobujúcich podráždenie na tej najsuchšej pokožke.

  Body Telo
  Face FACE

  Raz alebo dvakrát za deň. Naneste na čistú pokožku

  • Krok 1 Metóda 3.6.9 je nový spôsob systematizácie aplikovania. Jej cieľom je indikovať správnu dávku Atoderm Intensive Baume, ktorú treba použiť, a následne vytvoriť rutinu a systematizovať aplikáciu krému v záujme dosiahnutia lepších dlhodobých výsledkov a lepšieho dodržiavania.
  • Krok 2 3 stlačenia pumpičky pre NAJMENŠÍCH: 1 stlačenie na tvár, krk a hrudník – 1 stlačenie na obe ramená a chrbát – 1 stlačenie na obe nohy
  • Krok 3 6 stlačení pumpičky pre STARŠIE DIEŤA: – 1 stlačenie na tvár a krk – 1 stlačenie na hrudník – 1 stlačenie na chrbát – 1 stlačenie na obe ramená – 1 stlačenie na každú nohu (x2)
  • Krok 4 9 stlačení pumpičky pre DOSPELÉHO: – 1 stlačenie na tvár a krk – 1 stlačenie na hrudník – 1 stlačenie na chrbát – 1 stlačenie na každé rameno (x2) – 2 stlačenia na každú nohu (x2)

  Ráno a/alebo večer naneste Atoderm Intensive baume na čistú pokožku po dermokortikoidoch.

  • Krok 1 Metóda 3.6.9 je nový spôsob systematizácie aplikovania. Účelom je indikovať správnu dávku Atoderm Intensive Baume, ktorú treba použiť
   a následne vytvoriť rutinu a systematizovať aplikáciu krému v záujme dosiahnutia lepších dlhodobých výsledkov a lepšieho dodržiavania.
  • Krok 2 3 stlačenia pumpičky pre NAJMENŠÍCH
   – 1 stlačenie na tvár, krk a hrudník
   – 1 stlačenie na obe ramená a chrbát
   – 1 stlačenie na obe nohy
  • Krok 3 6 stlačení pumpičky pre STARŠIE DIEŤA
   – 1 stlačenie na tvár a krk
   – 1 stlačenie na hrudník
   – 1 stlačenie na chrbát
   – 1 stlačenie na obe ramená
   – 1 stlačenie na každú nohu (x2)
  • Krok 4 9 stlačení pumpičky pre DOSPELÉHO
   – 1 stlačenie na tvár a krk
   – 1 stlačenie na hrudník
   – 1 stlačenie na chrbát
   – 1 stlačenie na každé rameno (x2)
   – 2 stlačenia na každú nohu (x2)

  Ak suchosť pokožky pretrváva, obráťte sa na lekára.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Hlavné príčiny dyskomfortu u osôb s veľmi suchou a podráždenou pokožkou sú svrbenie a pnutie. Suchosť môže byť dôsledkom genetickej predispozície, ako aj zhoršujúcich faktorov, ako sú voda, používanie nevhodných produktov starostlivosti o pokožku, chlad, zmeny teplôt a znečistenie. Je charakterizovaná pozmenenou kožnou bariérou a proliferáciou baktérií, ktoré spôsobujú podráždenie, ba dokonca sekundárne infekcie.

  Výsledky overené klinickými štúdiami

  Upokojuje svrbenie a podráždenie
  Okamžitá úľava pre pokožku: 95 % (1)

  Zobraziť zdroje

  Upokojuje svrbenie
  9/10 osôb sa už neškriabe (1)
  Žiadne vzplanutia po obdobie 6 mesiacov: 76 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Na povrchu pokožky sa prirodzene vyskytujú baktérie, ktoré majú pre jej rovnováhu zásadný význam. V prípade pokožky so sklonom k atopii môže nadmerné množstvo určitých baktérií spôsobiť zhoršenie stavu pokožky. Tento patentovaný komplex obmedzuje adhéziu baktérií na povrchu pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Pokožka má funkciu prirodzenej bariéry, ktorá ju chráni pred vplyvmi životného prostredia. V prípade suchej pokožky so sklonom k atopii v tejto bariére chýbajú lipidy a proteíny a prestáva plniť svoju funkciu. Táto technológia pomáha obnovovať účinnú kožnú bariéru. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek