Sensibio H2O Micelárne obrúsky

Čistiace a upokojujúce obrúsky vlhčené micelárnou vodou na citlivú pleť.

Každodenné čistenie bez oplachovania

Citlivá pokožka Normálna až zmiešaná pokožka

Micelárna technológia

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Navlhčené v aktívnom micelárnom roztoku

Jemne odstraňujú nečistoty z tváre a očí

 • Jemne čistí
 • Odstraňuje make-up z tváre a očí
 • Upokojuje
 • Navodzujú okamžitý pocit čerstvosti
 • Biologicky odbúrateľné obrúsky – Bez oplachovania – Bez mydla – Neparfumovaný
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  9,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Sensibio H2O Micelárne obrúsky sú obohatené o aktívny micelárny roztok dokonale kompatibilný s pleťou: jeho estery mastných kyselín, hlavné zložky micel, sú podobné fosfolipidom bunkových membrán kožea prirodzene pomáhajú obnovovať hydrolipidický film pokožky. Sensibio H2O Micelárne obrúsky teda zaručujú dokonalé vyčistenie a/alebo odstránenie make-upu pre citlivú pokožku a oči a excelentnú toleranciu a komfort.
  Sensibio H2O Micelárne obrúsky s upokojujúcimi zložkami ako alantoín bránia podráždeniu pokožky v dôsledku častého čistenia.

  Face Tvár
  Eyes Oči a očné viečka

  Niekoľkokrát denne

  • Krok 1 Otvorte vrecúško, vytiahnite obrúsok a jemne vyčistite a/alebo odstráňte make-up z tváre, očí a krku.
  • Krok 2 Opakujte postup, kým obrúsok nezostane čistý.
  • Krok 3 Čistým bavlneným uterákom osušte jemným poklepávaním.
  • Krok 4 Balenie potom opäť uzavrite

  Nanášajte na zdravú pokožku.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Citlivá pokožka nie je schopná správne fungovať ako ochranná bariéra proti dráždivým látkam. Make-up, odstraňovanie make-upu, znečistenie, nepriaznivé účinky počasia, peeling, laser, odreniny po holení, vyrážky po holení: pokožka je oslabená a napnutá po celý deň. Na citlivej pokožke sa to prejaví pocitmi tepla, dyskomfortu a rozšíreného a lokalizovaného začervenania. Ľahko sa dehydratuje, čo vedie k nepríjemnému pnutiu pokožky. Nadmerná citlivosť pokožky môže byť dočasná alebo trvalá.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Čistí
  Vyčistená pokožka: 85 %*
  Jemný čistiaci proces: 95 %*

  Upokojuje
  Navracia pleti komfort: 100 %*

  Zobraziť zdroje

  Excelentná znášanlivosť očami a pleťou u 85 % dobrovoľníkov*

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Výskumné oddelenie spoločnosti NAOS vynašlo micelárnu vodu na čistenie a odstraňovanie mejkapu, ktorú nie je potrebné oplachovať. Micely, ktorých zloženie sa inšpirovalo kožnými lipidmi, sú neviditeľné čistiace mikrokvapôčky. Dokážu zachytiť nečistoty a zároveň ochrániť prirodzený ochranný film na pokožke. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek