Pleť má svoj vlastný ekosystém, ktorého rovnováhu môžu narušiť vonkajšie aj vnútorné faktory – alebo ich kombinácia.

sensibio AR

Sensibio AR je krém na tvár, ktorý dlhodobo zmierňuje začervenanie pleti. Tlmí hlavný biologický faktor VEGF (vaskulárny endoteliálny rastový faktor), zodpovedný za rozširovanie ciev a oslabovanie vlásočníc.

Krém Sensibio AR mierni a zabraňuje začervenaniu pleti, poskytuje jej okamžitú úľavu aj ochranu a jemne ju hydratuje. Zároveň má skvelú kožnú znášanlivosť.

 

Aktívna ingrediencia krému Sensibio AR pre špecifickú ochranu veľmi citlivej pleti

Krém Sensibio AR obsahuje novinku Biodermy, unikátny patent RosactivTM. Ten tvoria tri rastlinné výťažky, ktoré sa vzájomne dopĺňajú tak, aby zmiernili začervenanie pleti a predchádzali jeho vzniku.

RosactivTM pôsobí na všetky typy pleťových buniek, ktoré môžu za vznik a šírenie začervenania. Utlmuje proteín VEGF, ktorý rozširuje cievy a oslabuje cievne steny. Má protizápalový a antioxidačný účinok, upokojuje pleť a zachycuje voľné radikály, ktoré pleť dráždia.

Patent ROSACTIV

Patent ROSACTIVTM prináša vôbec prvé zloženie aktívnych ingrediencií s dvojitým biologickým účinkom proti začervenaniu – preventívnym aj liečivým.

ROSACTIVTM tlmí tvorbu VEGF, hlavného biologického faktoru, ktorý stojí za tvorbou a trvaním začervenania pleti. Znižuje jeho vylučovanie o 75 %, vďaka čomu výrazne ubúdajú biologické procesy, kvôli ktorým sa začervenanie pleti šíri.

Aj ďalšie suroviny obsiahnuté v kréme Sensibio AR prispievajú k zníženiu návalov horúčavy do tváre a chránia vašu kožnú bariéru. Konkrétne:

Bojujú proti zápalem a začervenaniu

Výťažok zo sladkého drievka enoxolón zadržuje hormón histamín, ktorý produkujú zápalové bunky a enzýmy.

Obmedzujú podráždenie pleti

Hnedá morská riasa Laminaria ochroleuca je bohatá na vitamíny A a E, ktoré tlmia zápaly.

Upokojujú

Hydratáciu pokožky zaisťuje v kréme Sensibio AR regeneračná látka alantoín. Kanola, bohatá na vitamín E, upokojuje a znižuje intenzitu prúdenia krvi do tváre a je silným antioxidantom.

Patentovaný komplex Biodermy DAF (Dermatological Advanced Formula) zvyšuje prah znášanlivosti pleti. Tento komplex je postavený na prírodnej báze a nájdete ho vo väčšine produktov Biodermy.

Všetky tieto ingrediencie dohromady prirodzene znižujú začervenanie z ružovky a zároveň bránia jeho vzniku. Tiež upokojujú a hydratujú vašu pleť, čím udržujú funkciu jej ochrannej bariéry. Vďaka tomu si opäť užijete pocit zdravej, sviežej a rozžiarenej pleti.

laboratory NAOS

sensibio AR - 86

86 % účastníkov vnímalo zlepšenie príznakov ružovky:*

  • Začervenanie zmizlo u 36 %*
  • Telangiektázia (rozšírené žilky) sa zmiernila o 42 %*
  • O 43 % menej náhleho začervenania*


 

sensibio AR - 97

97 % účastníkov zaznamenalo na konci štúdie zlepšenie kvality života – začervenanie obmedzovalo ich každodenný život o 76 % menej.*

sensibio AR - 100

100 % účastníkov bolo veľmi spokojných s kožnou znášanlivosťou krému.*

*Klinická štúdia BI699V1: 37 účastníkov od 19 do 65 rokov, 56 dní, Bulharsko 2017.

sensibio AR routine

Pri starostlivosti o veľmi citlivú pleť náchylnú k začervenaniu si neumývajte tvár vodou z vodovodu. Tá môže obsahovať nečistoty, na ktoré vaša pleť reaguje. Namiesto toho zvoľte upokojujúce produkty, ktoré nie je potrebné umývať a ktoré sú prispôsobené tomu, čo vaša pleť potrebuje. Mali by byť: 

  • neparfumované
  • bez alkoholu
  • bez ďalších dráždivých látok

Ideálne by produkty, ktoré používate, mali obsahovať čo najmenej ingrediencií. Nastavte si rutinu minimalisticky – zabránite tak zbytočnému začervenaniu a reakciám pleti

Pokiaľ je vaša pleť náchylná k ružovke, rutina AR od Biodermy vám pomôže zbaviť sa začervenania a vrátiť pleti krásu a zdravie bez začervenania.