Atoderm Intensive Umývacia kocka

Jemná čistiaca a protisvrbivá umývacia kocka.

Každodenné čistenie s oplachovaním

Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

Patent Skin Barrier Therapy

Pre koho?

Pre celú rodinu (okrem predčasne narodených dojčiat)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Osvedčená účinnosť

Komfort pokožky: 90 %.*

 • Jemne čistí pokožku
 • Rešpektuje jej fyziologickú rovnováhu
 • Znižuje pocity pnutia
 • Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Neparfumovaný
  Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  8,49 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Atoderm Umývacia kocka obsahuje dve zvláčňujúce a vyživujúce zložky – glycerín a bambucké maslo – bojujúce proti suchosti pokožky.
  Vďaka jemným čistiacim látkam mydlo Atoderm Ultra-rich rešpektuje prirodzenú fyziologickú rovnováhu pokožky a bráni pocitom pnutia.
  Mydlo Atoderm Ultra-rich, obohatené špecifickou dermatologickou látkou – zinkom, obmedzuje proliferáciu mikroorganizmov, ktoré zhoršujú suchosť pokožky.

  Body Telo
  Face Tvár
  Hands Ruky

  Ráno a/alebo večer – 7 dní v týždni

  • Krok 1 Naneste na vlhkú pokožku.
  • Krok 2 Vytvorte na pokožke penu.
  • Krok 3 Dobre opláchnite.
  • Krok 4 Jemne osušte.
  • Krok 5 Následne
   použite starostlivosť Atoderm Intensive Baume (balzam).

  Nanášajte na zdravú pokožku. Ak suchosť pokožky pretrváva, obráťte sa na lekára.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Veľmi suchá pokožka sa vyznačuje dyskomfortom, pnutím a prípadne aj svrbením a prasklinami, ktoré sú viditeľné na najviac exponovaných alebo krehkých miestach pokožky. Podráždená až atopická pokožka sa vyznačuje extrémnou suchosťou a červenými škvrnami, ktoré sú často pokryté drobnými pľuzgierikmi, ktoré spôsobujú svrbenie.

  Testované pod dermatologickou kontrolou

  Jemne čistí
  Čistiaci účinok: 100 % (1)
  Pokožka je jemne vyčistená: 97 % (2)

  Zobraziť zdroje

  Znižuje pocit pnutia
  Hydratácia pokožky: 100 % (1)
  Komfort pokožky: 90 % (1)
  U 83 % dobrovoľníkov sa po použití neprejavil žiadny pocit pnutia pokožky (2)

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Na povrchu pokožky sa prirodzene vyskytujú baktérie, ktoré majú pre jej rovnováhu zásadný význam. V prípade pokožky so sklonom k atopii môže nadmerné množstvo určitých baktérií spôsobiť zhoršenie stavu pokožky. Tento patentovaný komplex obmedzuje adhéziu baktérií na povrchu pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!