Atoderm PP Baume

Vyživujúci balzám, ktorý poskytuje komfort po celých 24 hodín.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Veľmi suchá, podráždená až atopická citlivá pokožka

Patent Ecodefensine

Pre koho?

Pre celú rodinu (deti staršie ako 3 roky)

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie
Prescribed by dermatologists Odporúčaný dermatológmi

Účinnosť preukázaná klinickou štúdiou

Redukuje pocit pnutia (100 %)

 • Obnovuje lipidy
 • Obnovuje komfort pokožky
 • Veľmi dobrá kožná znášanlivosť – Krémová textúra – Okamžite sa vstrebáva – Neparfumovaný Obnovuje lipidy
 • Obnovuje komfort pokožky
 • Zobraziť zdroje
  Odporúčaná cena
  23,99 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  Vitamín PP a hydratačné zložky posilňujú epidermis pomocou esenciálnych lipidov. Patentovaný komplex Écodéfensine™ stimuluje prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

  Body Telo
  Face Tvár

  Ráno a/alebo večer

  • Krok 1 Nanášajte na dopredu očistenú pokožku.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa nevsiakne.

  Neaplikujte na veľmi podráždené alebo poškodené miesta. Ak suchosť pretrváva, obráťte sa na lekára.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Veľmi suchá pokožka sa vyznačuje dyskomfortom, pnutím a prípadne aj svrbením a prasklinami, ktoré sú viditeľné na najviac exponovaných alebo krehkých miestach pokožky. Podráždená až atopická pokožka sa vyznačuje extrémnou suchosťou a červenými škvrnami, ktoré sú často pokryté drobnými pľuzgierikmi, ktoré spôsobujú svrbenie.

  Výsledky overené klinickými štúdiami

  Zvláčňuje pleť
  Atoderm PP Baume umožňuje zvýšenie úrovne hydratácie o 90,8 % v priebehu 2 hodín (1)

  Zobraziť zdroje

  Zvláčňuje pokožku
  +21,3 % hydratácia po 24 h (1)

  Obnovuje lipidy
  -79 % pocit suchosti pokožky

  Znižuje dyskomfort pokožky
  -100 % pocit pnutia

  Zobraziť zdroje

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Diverzita kožnej mikrobiálnej flóry pokožky má pre zdravie pokožky zásadný význam. Tento patentovaný komplex pomáha udržiavať rovnováhu ochrannej flóry. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Citlivá pokožka reaguje na drsné vonkajšie faktory tak, že vylučuje molekuly, ktoré vyvolávajú nadmernú reaktivitu a spôsobujú pocit prehriatia, svrbenia a pálenia a začervenanie. Tento patentovaný komplex zabraňuje tvorbe uvedených molekúl a zvyšuje odolnosť pokožky. Uvedený patent výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek

  Stále viac z nás chce vedieť, čo na svoju pokožku aplikujeme. Preto vznikla platforma Ask.Naos, ktorá odhaľuje zloženie produktov NAOS (Bioderma a Institut Esthederm), aby vám pomohla vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný. Je navrhnutá tak, aby vám povedala všetko, čo ste kedy chceli vedieť o povahe, pôvode a úlohe našich ingrediencií a patentov, založených na zásadách ekobiologie NAOS. Už 40 rokov NAOS napĺňa svoj záväzok rešpektovať pokožku každého z nás a chrániť jej prirodzené mechanizmy, aby bola z dlhodobého hľadiska zdravšie a krajšie.

  Dešifrovať receptúru

  Typ pokožky
  Vek

  0/5

  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  0 hodnotení
  Zobraziť všetky hodnotenia
  Tento produkt neobsahuje žiadne hodnotenie. Buďte prvý, kto ho dá!