Allez au contenu Allez à la navigation

14 November 2016

10 tipov, ako sa správne odličovať

 Ako sa správne odličovať.

 10 tipov, vďaka ktorým bude pleť svieža, žiarivá a zdravá.

1. SPRÁVNA VOĽBA kozmetických produktov je jeden zo základných krokov k tomu, aby naša pleť bola zdravá, svieža a hlavne bez akýchkoľvek známok podráždenia. Podľa typu pleti si volíme aj odličovacie a čistiace produkty. Pleť sa nám počas roka môže meniť, preto vždy dôkladne zvážte akú hygienu vaša pokožka práve potrebuje. S produktami na citlivú pokožku nikdy nič nepokazíte.

2. ČISTÉ RUKY sú samozrejmosťou, aby sme si nevyrobili nejaký nepekný problém. Nečistoty a baktérie z rúk sa ľahko dostanú na tvár a môžu spôsobiť zápal. Preto si ruky dôkladne umyte mydlom. A ani počas dňa nie je vhodné časté dotýkanie sa tváre rukami.

3. ČAS len pre seba a svoju pokožku. Majte sa rady a doprajte svojej pokožke čistotu, aby mala možnosť sa dostatočne zregenerovať, netrpela, a odvďačila sa vám svojou krásou a sviežosťou.

4. KAŽDÉ RÁNO si pokožku vyčistite, aj keď sa vám to zdá zbytočné. V noci sa pleť regeneruje, odumreté bunky sa odlupujú, nové vznikajú. Potíme sa. Prebytočný maz nám zostal na povrchu pokožky. Jednoduchým jemným namydlením pomocou Sensibio Gel moussant sa zbavíme aj tých najmenších nečistôt. A takto jednoducho si pleť osviežime, hydratujeme, prebudíme k novému dňu a pripravíme na nanášanie krému a make-upu.

5. POČAS DŇA, keď si odbehnete do fitka, či na náročnú poradu, pomôžu vám Sensibio H2O micelárne obrúsky. Pleť si nimi jemne pretrite kedykoľvek počas dňa, keď máte pocit, že ste spotená, potrebujete sa osviežiť, či nanovo si prepudrovať tvár. Sensibio H2O micelárne obrúsky sú praktickým pomocníkom a ich miesto je v každej kabelke krásnej ženy.

6. KAŽDÝ VEČER si doprajte očistu. Urobte si z toho rituál. Zbavte pokožku make-upu a všetkých nečistôt. Ak aj make-up nepoužívate, vaša pleť dostala počas dňa zabrať. Množstvo nečistôt, ktoré na ňu sadli, ju poriadne zaťažili. Ideálna je dvojfázová očista. Ako prvé pokožku umyte pomocou Sensibio Gel moussant. Jemne napeňte a krúživými pohybmi masírujte tvár vrátane očí. Nezabudnite na krk a dekolt. Pokožku jemne osušte. Následne si oči a celú pokožku tváre a dekoltu dočistite micelárnou vodou Sensibio H2O. Naneste ju na vatový tampón a odstráňte posledné zbytky nečistôt. Tento rituál si vaša pleť želá každý, naozaj každý večer.

7. RÚŽ odličujte ako prvý. Micelárna voda Sensibio H2O odstráni každý, aj vodeodolný rúž jednoducho a rýchlo. Rúž odlíčte pomocou Sensibio H2O ešte predtým, ako si pleť umyjete a vyčistíte s penivým gélom Sensibio Gel moussant.

8. KRK A DEKOLT si tiež pýtajú našu pozornosť.  Pri každom odličovaní a čistení pleti myslite aj na tieto partie.   

9. JEMNÉ ŤAHY. Kvalitné čistiace a odličovacie produkty účinne odstraňujú všetky nečistoty bez zbytočného drhnutia a naťahovania pokožky. Jemný prístup sa vám oplatí najmä v okolí očí, kde je pokožka najtenšia. Inak riskujete vznik vrások.

10. UŽÍVAJTE SI TO. Spravte si z čistenia pleti príjemný rituál, ktorý vám spríjemní ráno i večer. Robíte to pre svoju krásu. A jej základom je zdravá a čistá pokožka.