Sensibio Tolerance+

Upokojujúci ľahký krém na intolerantnú a alergickú pleť.

Starostlivosť o pokožku cez deň

Citlivá až intolerantná pokožka

Technológia Neurocontrol

Pre koho?

Dospelí, Dospievajúci

Čo obsahuje

Zobraziť zloženie

Testované na alergickej pleti

Pocit pnutia pleti a dyskomfort okamžite miznú. Každý deň tak pleť získa svoje pôvodný komfort

Kožná precitlivenosť pod PLNOU KONTROLOU na pohodlnú a dlhodobo upokojenú pleť.

 • Zvyšuje prah tolerancie pleti
 • Upokojuje
 • Intenzívne zvláčňuje
 • Podporuje odolnosť pleti
 • Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Excelentná báza pod make-up – Neparfumovaný
 • Odporúčaná cena
  20,49 €

  Zloženie všetkých výrobkov značky BIODERMA je v súlade s princípmi ekobiológie, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a dlhodobú ochranu jej zdravia.

  BIODERMA research, expert na biológiu pokožky, inovovala a vytvorila Sensibio Tolerance+: dermatologické ošetrenie, ktoré dlhodobo zvyšuje toleranciu pokožky a súčasne rešpektuje jej prirodzenú biológiu.
  V srdci tejto kúry leží Neurocontrol™, exkluzívny komplex zostávajúci z tetrapeptidu a kombinácie upokojujúcich účinných látok. Neurocontrol™ znižuje hyperexcitabilitu nervových vláken v koži a reguluje biologické mechanizmy zodpovedné za intoleranciu. Pocit pnutia a dyskomfort miznú. Pleť znovu získa pôvodný príjemný pocit.
  Sensibio Tolerance+ obohatený PCA sodným podporuje bariérovú funkciu pokožky a zaisťuje optimálnu hydratáciu.

  Face FACE
  Neck Krk

  Raz alebo dvakrát za deň

  • Krok 1 Po vyčistení naneste na tvár a krk.
  • Krok 2 Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe.

  Nanášajte na zdravú pokožku.

  Ekodizajn našich produktov: Dennodenne pracujeme na zlepšovaní našich produktov s cieľom minimalizovať ich vplyv na životné prostredie. Väčšinu našich obalových materiálov tvorí 100 % recyklovateľný plast a všetky vonkajšie papierové obaly sú 100 % recyklovateľné, vyrobené z papiera pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov. Pokyny pre recykláciu: Pri triedení odpadu sa riaďte inštrukciami miestnych orgánov.

  Zloženie tohto produktu je v súlade s ekobiologickým prístupom NAOS Laboratories k starostlivosti o vás. V centre tohto produktu:

  Intolerantná pokožka prehnane reaguje na všetky podnety (pocity pálenia, pnutie, pichanie, začervenanie atď.) pre nadmernú dráždivosť svojich nervových vláken. Táto technológia zabraňuje hyperexcitabilite a znižuje ju. Uvedenú technológiu výskumného oddelenia spoločnosti NAOS navrhli v Aix-en-Provence a vyvinuli naše laboratóriá.

  Zobraziť zoznam zložiek